» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Fri 17 Feb 2017, 10:34 nga Dardania

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154063 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3376)
 
Adisa (3282)
 


Deshira momentit...

Faqja 6 e 18 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Vizitor prej Thu 08 Jul 2010, 14:32

Ta kuptoj vetem nje gje,qe po me mundon

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Arjana prej Thu 08 Jul 2010, 15:35

te me lajmerohet dikush

Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13543
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 08 Jul 2010, 18:29

Ti jap fund nje gjeje

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16104
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Arjana prej Thu 08 Jul 2010, 19:21

te pi nje kafe me qetesine time

Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13543
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga E Dashuruar prej Fri 09 Jul 2010, 09:55

Mirmengjesi te gjithve

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.

E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 10192
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Vizitor prej Fri 09 Jul 2010, 12:33

Me dal pak ,se sja ka pa kush hajrin Forumeve e po ja u shof un

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Arjana prej Fri 09 Jul 2010, 15:37

te kuptoj disa gjera

Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13543
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Mirja prej Fri 09 Jul 2010, 18:40

Te shof njonin

Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 9870
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 09 Jul 2010, 19:36

Te jem ne Amerike

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16104
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Arjana prej Fri 09 Jul 2010, 20:46

te bej budallen por sjam aktore e mire

Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13543
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Malesori1 prej Fri 09 Jul 2010, 21:26

Ta pinim nga 1 kafe me Arjanen

Malesori1

Postime : 13
Kyējet nė forum : 7292
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Vizitor prej Fri 09 Jul 2010, 21:55

Ti them malsorit se te njof shume mire cili je

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Malesori1 prej Fri 09 Jul 2010, 22:05


Malesori1

Postime : 13
Kyējet nė forum : 7292
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Arjana prej Fri 09 Jul 2010, 22:12

persh malesor,mire se erdhet ne forumin tone,nje prezantim te shkurter rreth jush pertuat ta benit apo sju ra nder mend

Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13543
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Malesori1 prej Fri 09 Jul 2010, 22:14

Prezentimi ne kallabllak i bjen i rrejshem se askush si tregon dobesit e veta keshtu qe jane mesazhet private restoranet atje bisedohet shtruar Razz

Malesori1

Postime : 13
Kyējet nė forum : 7292
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Malesori1 prej Fri 09 Jul 2010, 22:19

Princeshe pse ma editove shkrimin !!!!

Malesori1

Postime : 13
Kyējet nė forum : 7292
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Arjana prej Fri 09 Jul 2010, 22:26

princeshe pse ja prishe deshiren malsorit moj katile

Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13543
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga lolita prej Fri 09 Jul 2010, 22:44

Te kem pak disponim

firma.................................................................................................................................................................................

lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14113
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Adonisi prej Sat 10 Jul 2010, 00:40

Ta kuptoj edhe pak me shume boten e femrave, nese kan bote te veten sado pak.

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"

Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 10020
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Arjana prej Sat 10 Jul 2010, 00:54

ta mbyt nje **\'\'\'\'\'\' te poshter qe me ka be me nerva sot

Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13543
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Adonisi prej Sat 10 Jul 2010, 01:09

Ta vras kete siper dhe ta perjetoj edhe kete ndjenje nga ato pak ndjenja qe s;kam provuar.

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"

Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 10020
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga E Dashuruar prej Sat 10 Jul 2010, 10:12

Te ishte dikush ne forum edhe pse njo e kam ne linje Interesantin po ai po flen gjum tani

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.

E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 10192
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Interesant prej Sat 10 Jul 2010, 10:22

E Dashuruar shkruajti:Te ishte dikush ne forum edhe pse njo e kam ne linje Interesantin po ai po flen gjum tani

NeutralNeutralNeutral kur jom qu une, edhe gjelat jon kon ty flejt NeutralNeutralNeutral

Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 12371
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga E Dashuruar prej Sat 10 Jul 2010, 10:29

Interesant shkruajti:
E Dashuruar shkruajti:Te ishte dikush ne forum edhe pse njo e kam ne linje Interesantin po ai po flen gjum tani

NeutralNeutralNeutral kur jom qu une, edhe gjelat jon kon ty flejt NeutralNeutralNeutral


thash mos te ka zon gjumi me pulat

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.

E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 10192
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Arjana prej Sat 10 Jul 2010, 14:58

te bej zemren gurr e mos me interesoj me

Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13543
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 10 Jul 2010, 17:53

Ti jap fund nje gjeje

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16104
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Mirja prej Sat 10 Jul 2010, 20:25

Te shof dikon

Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 9870
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga albi prej Sat 10 Jul 2010, 20:27

te takoj ty e dashur

albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3376
Kyējet nė forum : 10766
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Arjana prej Sat 10 Jul 2010, 21:07

tju pershendes

Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13543
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga albi prej Sat 10 Jul 2010, 21:37

te rrespektoj shum

albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3376
Kyējet nė forum : 10766
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Bruneta prej Sun 11 Jul 2010, 21:07

T'vendosi diqka per dike

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI

Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 11512
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Arjana prej Sun 11 Jul 2010, 21:38

te kem me shum durim

Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13543
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Alehandra prej Sun 11 Jul 2010, 21:40

T'kaloj mire me antaret

Alehandra

Postime : 17
Kyējet nė forum : 7290
Regjistruar mė : 11/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Arjana prej Mon 12 Jul 2010, 15:22

te ballafaqohem me dike

Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13543
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga albi prej Mon 12 Jul 2010, 15:34

te perqafoj diko

albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3376
Kyējet nė forum : 10766
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Arjana prej Mon 12 Jul 2010, 15:36

te pi nje frape se harrova qe spiva ne mengjes

Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13543
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga albi prej Mon 12 Jul 2010, 15:39

te shkoj ne ks

albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3376
Kyējet nė forum : 10766
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Arjana prej Mon 12 Jul 2010, 15:41

nje frape me akullore se vape shum ketej

Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13543
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga albi prej Mon 12 Jul 2010, 15:49

nje qaj te lulave me qetson

albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3376
Kyējet nė forum : 10766
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Mirja prej Mon 12 Jul 2010, 16:07

Te jem e qetsuar tash

Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 9870
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 6 e 18 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi