» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Deshira momentit...

Faqja 1 e 18 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next

Shko poshtė

Deshira momentit...

Mesazh nga E Dashuruar prej Sat 12 Jun 2010, 12:52

Ju pershendes gjithve ju uroje nje dite sa me te bukur.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11443
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 12 Jun 2010, 15:45

Te jem ne plazh se na mbyti vapa

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17355
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Elda prej Sat 12 Jun 2010, 18:30

Ju Pershendes te gjitheve
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9414
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga E Dashuruar prej Sun 13 Jun 2010, 10:34

Nje kaffe te pi
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11443
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Elda prej Sun 13 Jun 2010, 10:46

te ishte pran i fejuari im e jo ne gjum
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9414
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Mirja prej Sun 13 Jun 2010, 13:32

Te jem ne bazen
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11121
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 17 Jun 2010, 15:47

Te jem ne ishull

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11443
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Vizitor prej Fri 18 Jun 2010, 12:25

Te mos shof njerz me dy fytyra ,sepse po ja humbin kuptimin e te quajturit njeri!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga E Dashuruar prej Fri 18 Jun 2010, 12:34

Te jem kjo qe jam.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11443
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Vizitor prej Mon 21 Jun 2010, 23:15

Te jem me ty!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Drini prej Tue 22 Jun 2010, 08:47

Te jem me njeren ketu ne forum!
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11579
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga deti prej Tue 22 Jun 2010, 09:23

Ta ndal per pak caste kohen.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13483
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Elda prej Tue 22 Jun 2010, 09:25

te hesht sic jam duke ber sepse heshtja te ndihmon ne gjdo aspakt pa marrur parasysh se si mendojn dhe veprojn te tjeret
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9414
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Vizitor prej Tue 22 Jun 2010, 12:52

Te jam ne Pej tani

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga E Dashuruar prej Tue 22 Jun 2010, 12:58

Pergjithmon me ty Zemra.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11443
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Drini prej Tue 22 Jun 2010, 13:45

Ta takoj Mashtruesen...
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11579
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 22 Jun 2010, 17:40

asgje jam rehat

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17355
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga SamkaQika prej Tue 22 Jun 2010, 17:41

Te ja rrasi ni shpull Drinit
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9388
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Arjana prej Tue 22 Jun 2010, 20:58

te qesh me kete siper
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14794
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Elda prej Tue 22 Jun 2010, 21:13

ti pershendes Arjanen e Samkaqiken qe jan online te ju uroi nje mbremje te kendeshme te kalojn
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9414
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga bora prej Tue 22 Jun 2010, 21:28

te isha me njerezit qe dua me shume
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10453
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Besi prej Tue 22 Jun 2010, 22:31

T'me buzeqesh e nesermja.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10667
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Arjana prej Tue 22 Jun 2010, 22:49

asnje deshire me
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14794
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga E Dashuruar prej Wed 23 Jun 2010, 19:05

Me pa durim pres zemren time.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11443
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Naki prej Wed 23 Jun 2010, 19:21

Nje gote boze nga Maqedonia andej se i bejne te mira

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19001
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga E Dashuruar prej Wed 23 Jun 2010, 19:23

Mos te bohet si shum naki kerko dhe dicka tjeter sa jam ne ate rrug hahahaha

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11443
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Naki prej Wed 23 Jun 2010, 19:27

E Dashuruar shkruajti:Mos te bohet si shum naki kerko dhe dicka tjeter sa jam ne ate rrug hahahaha
pom vjen marre bre po thone zoti askend mos e lashte pa miq. Ok kqyr naj vejushke per mikun naj njo 40 e perpjet

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19001
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Vizitor prej Wed 23 Jun 2010, 19:30

Me hanger dark se deka uni

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga E Dashuruar prej Wed 23 Jun 2010, 19:31

Naki shkruajti:
E Dashuruar shkruajti:Mos te bohet si shum naki kerko dhe dicka tjeter sa jam ne ate rrug hahahaha
pom vjen marre bre po thone zoti askend mos e lashte pa miq. Ok kqyr naj vejushke per mikun naj njo 40 e perpjet
po pra mos lasht pa miq akend.Ejj bon nje gjo me ta thon largoje ate mendje qe ke shyqyr zotit te ka fal familje dhe thuaj dite e nate Elhamdulilah

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11443
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Naki prej Wed 23 Jun 2010, 19:32

Elhamdulilah o Zot mos me le vetem me njo

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19001
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga E Dashuruar prej Wed 23 Jun 2010, 19:35

Naki shkruajti:Elhamdulilah o Zot mos me le vetem me njo

Grruaja jote po te duket pak pffffff cfar kohe jemi o zot na falt na meshiroft

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11443
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Naki prej Wed 23 Jun 2010, 19:38

E Dashuruar shkruajti:
Naki shkruajti:Elhamdulilah o Zot mos me le vetem me njo

Grruaja jote po te duket pak pffffff cfar kohe jemi o zot na falt na meshiroft
po ku e din se kam grua une moj

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19001
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga bora prej Wed 23 Jun 2010, 22:09

te rraf kete siper meje ahahahahhaha
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10453
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Arjana prej Wed 23 Jun 2010, 22:19

te perqafoj nje shpirt luftarak
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14794
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Gjimnazistja prej Wed 23 Jun 2010, 22:22

Te caj boten mes per mes!

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10886
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Bruneta prej Wed 23 Jun 2010, 22:57

Te isha ne Tetove tani sa mire do ishte

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12763
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 24 Jun 2010, 09:17

Ti bohet enderra realitet Zemrushes

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11443
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Interesant prej Thu 24 Jun 2010, 10:02

te ha nje pjate pasul nga e dashuruara NeutralNeutralNeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13622
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 24 Jun 2010, 10:06

Ok deshira ne vend do te shkoj per ty siper vec se sot nuk e kam mendjen te boj pasul hahahahahah

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11443
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Interesant prej Thu 24 Jun 2010, 10:09

hahahahaha se paku deshira le te shkon ne vend, nuk eshte me rendesi a ben pasul ti a jo NeutralNeutralNeutralNeutralNeutral

Nje gjiro me makine nga E Dashuruara drive
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13622
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 18 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi