» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

16 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 16 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Pse qajn femrat?

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Pse qajn femrat?

Mesazh nga E Dashuruar prej Fri 11 Jun 2010, 08:32

Pse qajn femrat?

Dua pergjigje serioze se dua temen chit chat!

Respekt
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11173
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse qajn femrat?

Mesazh nga Morena prej Fri 11 Jun 2010, 11:33

Nje arsye duhet ta kene dhe femrat kur qajne!
Ndjenja te femrat eshte me e theksuar dhe femrat preken pak me shume se
meshkujt,kjo nuk i ben te dobta shpirterisht por tregon ciltersine e
tyre ne raste te vecanta,pra ne rastet kur qajne!
Normalisht ka dhe nga ato me zemren gur por nuk do te thote qe nuk
ndjejne asgje.Thjesht kane karakter me te forte.Por kur dicka eshte
emocionalisht shume e forte,nuk permbahet dot!

Keshtu mendoj une!

firma.................................................................................................................................................................................
Nje i zgjuar ndryshon mendje...kurse budallai kurre...
Glitter Graphics

avatar
Morena

Shteti : Mrena per mrena rruzullit toksor
Postime : 133
Kyējet nė forum : 9071
Regjistruar mė : 26/11/2009
Profesioni : S'kam

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse qajn femrat?

Mesazh nga Arjana prej Fri 11 Jun 2010, 13:58

sepse jan me te ndjeshme nga meshkujt e i shprehin ndjenjat me lehte
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14524
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse qajn femrat?

Mesazh nga Katilja prej Fri 21 Jun 2013, 12:01

Kur zotii e krijoi gruan e beri ate shuum te vecanT...!
I beri supet e saj aq te fuqishme qe te mbajn peshen e botes..
I dha asaj fuqii te brendshme qe te duroj lindjen e femijes..edhe refuzimiin qe vie nga femija e saaj...!
I dha asaj fuqi qe e ben te vazhdoj me tutje kur te tjeret dorezohen...dhe te kujdeset per familjen e saj pergjat semundjeve dhe lodhjeve pa u ankuar fare!
I dha asaj ndjeshmerie qe ti doj femijet e saj ne te gjitha rrethanat...bile edhe kur femija i saj e lendon ate shume rend.
I dha asaj fuqi qe ta duroj burrin e saj per gabimet qe ben ai dhe i dha forme asaj prej brinjes se tij qe ta mbroje zemren e tij.!
I dha asaj mencuri te kuptoj se burri i mir asnjeher nuk e lendon gruan e tiij...por ndonjeher e ve ne prove fucin e saj dhe vendosshmeriin e saj qe te qendroj prapa tij e vendoosur...!
Dhe se fundii... -Aii i dha asaj nje LooT!
Keta Lot jan te saj dhe ajo mund ti perdore kurdo qoft qe ka nevoj per ata.
i Nevoiten pa arsye...sqarime.. ata jan te saj ( looteet)...!
Bukuria e gruas nuk qendron ne veshjen e saj.. - apo bukuria e fytyres se saj..
apo menyra se si ajo krehe floket e saj...!
Bukuria e gruas duhet te shikohet ne syte e saj...sepse ajo eshte rruga drejt zemres se saj-vendi ku Dashuria jeton...!

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6739
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse qajn femrat?

Mesazh nga Katilja prej Fri 21 Jun 2013, 12:02

Mendoj femrat qajne sepse jane qenie e brishte,jane me sensibile,i shfaqit ndjenjat emocionale te tyre me shume se mashkulli,kan zemer me te bute.Por ka te beje dhe nga hormonet ,(e kam lexuar ne nje reviste kete)grate kane hormonin e qumeshtit shume te zhvilluar, i cili ndikon jashtezakonisht shume ne derdhjen e loteve.

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6739
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse qajn femrat?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi