» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga olsaaa prej Wed 16 Sep 2009, 12:34

nuk ka dallim ne diten e sod jan ber te gjith njelloj si goca ashtu edhe cunat munde te tm te dy gjinit jan mendjemadhsi

firma.................................................................................................................................................................................
http://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 10765
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga Interesant prej Wed 16 Sep 2009, 13:43

mvaret se ne cfar raste ... nuk ia lene mnagu njeri tjetrit aspak !
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13247
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga olsaaa prej Wed 16 Sep 2009, 14:03

meshkuj me shum

firma.................................................................................................................................................................................
http://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 10765
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga Interesant prej Wed 16 Sep 2009, 14:10

shume me shume femrat Very Happy
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13247
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga olsaaa prej Wed 16 Sep 2009, 14:13

kam then meshkuj edhe pik

firma.................................................................................................................................................................................
http://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 10765
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga Interesant prej Wed 16 Sep 2009, 14:14

po them femrat prap edhe tri pika ... ( mos u bej mendjemadhe tash prano ) hahaha
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13247
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga olsaaa prej Wed 16 Sep 2009, 14:17

cili me shum po behum mendje madh une apo ti se sa po sho une jeni ju se une them me nje pik ju veni kapakun me tri

firma.................................................................................................................................................................................
http://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 10765
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga Genci-fr prej Thu 17 Sep 2009, 14:45

olsaa pranoe bre se na kupe?

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 9869
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga olsaaa prej Thu 17 Sep 2009, 15:15

genci-fr shkruajti:olsaa pranoe bre se na kupe?

derisa te jet kjo situat qe tani une po shikoj se mendje madhsi kem te dy gjini po te femrat ka qen moti ndersa tani osht te ju qe po na ben te ju shikojm me shum tani juve qe vrani syri me shum se gocat
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 10765
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 24 May 2010, 18:53

Me sinqeritet e shikoj te vajzat ,,me mendjemadhesi njeriu nuk jeton shum gjate me koken lart nga mendjemadhesia sepse rrezohet shpejt

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16980
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Mon 24 May 2010, 20:19

hahahaha sa mir klea eke thon ket fjal
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10237
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga Arjana prej Mon 24 May 2010, 20:50

mund te them ne te dyja gjinite,ndoshta pak me shum femra po e meshkujve po u duket vetja boss bre
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14419
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga Mirja prej Mon 24 May 2010, 22:17

Te dy gjint ama te vajzat ka ma shum mendjemadhsi
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 10746
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Mon 24 May 2010, 22:19

po te vajzat ka me shum mendjemadhsi se gjinia asht shum me e ndishme
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10237
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga E Dashuruar prej Tue 25 May 2010, 11:42

Ai/Ajo qe ka mendjemadhesi nuk e gjen do rrugen e drejt.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11068
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga Interesant prej Tue 25 May 2010, 12:10

Varsisht nga personi, kemi meshkuj mendjemadh qe mendja e tyre nuk vlen as se 5 para, por kemi edhe vajza te po te njejtit lloj, prap kemi nga te dy gjinit njerez qe mbajn koken vetem per te thyer ata me te, e hiq me shume.
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13247
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Tue 25 May 2010, 12:12

mendjemedhe jon femrat se ne meshkujt ikem halit shum hahaha
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10237
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 25 May 2010, 13:45

Interesant shkruajti:Varsisht nga personi, kemi meshkuj mendjemadh qe mendja e tyre nuk vlen as se 5 para, por kemi edhe vajza te po te njejtit lloj, prap kemi nga te dy gjinit njerez qe mbajn koken vetem per te thyer ata me te, e hiq me shume.

Ska qka te shtohet ketu me shume mendim shum i matur dhe real.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Tue 25 May 2010, 17:13

mendoj se ka meshkuj se ekan koken bosh po ashtu dhe ka prej femrave
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10237
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga Arjana prej Tue 25 May 2010, 20:43

dhe tek femrat e tek meshkujt
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14419
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

A jeni mendjemedhenj & Hipokrite?

Mesazh nga E Dashuruar prej Fri 11 Jun 2010, 08:26

Perkufizimi i ketyre te dyjave ku qendron? Nuk mendoni se jeni edhe vete te tille?
Kjo eshte dicka qe shohim vetem tek te tjeret, apo edhe tek vetja jone?
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11068
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga Besi prej Fri 11 Jun 2010, 15:04

Te jeshe mendjemadhe nuk eshte gje e rrezikshme per shoqerine e as per veten.Kurse te jeshe hipokrite,eshte e rrezikshme si per shoqerine,poashtu edhe per veten.Dikush nuk i dallone keto dyja dhe i klasifikon si dicka negative qe te dyja.Megithse nuk themi se mendjemadhesia gjithnje eshte dicka pozitive,por nuk mund te themi as se mendjemadhesia gjithnje eshte dicka negative.Ne dallim prej hipopokrizise,e cila eshte dicka negative.

Une jam mendjemadh dhe e pranoje.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10292
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 11 Jun 2010, 17:30

Te jesh mendjemadhe i humb vlera vetes sepse me mendjemadhesi nuk besoj se fiton gje vetem humbet un se mbaj veten per mendjemadhe se shumica keshtu me quajne mua ,,por jam njeri si gjith te tjeret me pak me shum mendime por mendjemadhesia ka nje shkallezim se po arrite deri ne ate shkallen e fundit ulesh direkt vetem koha e verteton kete gje

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16980
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga E Dashuruar prej Fri 11 Jun 2010, 18:33

Gjerat qe i urreje me shum sidomos hipokrite.
Hipokritet jan aktor diletante amatore qe vetem deshtojn ne jet.

Une per vete jam mendjemadhe se mohoj hic.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11068
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga Arjana prej Fri 11 Jun 2010, 22:36

mendje madhe jam pak ne disa raste jo gjithmone,hipokrite esht e nevojshme nganjehere por se kam karakterin e till e smund ta bej
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14419
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga lolita prej Fri 11 Jun 2010, 22:49

Mendje madhe jom pak volla

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14989
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga Gjimnazistja prej Sat 12 Jun 2010, 20:00

Mendjemadhesia, dikur ka qene gjeja me e papelqyeshme per nje njeri, sipas kendveshtrimit tim.
Me pas fillova te mendoja se pergjithesisht nje njeri eshte mendjemadh ne momentin qe di vlerat e vetvetes, dhe ka me se te krenohet.
Njekohesisht, nga ana tjeter te jesh mendjemadh te pakten sipas kendveshtrimit tim do te thote te veprosh vetem ne leverdi te vetes tende pa e vrare mendjen shume per njdjesite qe i ben te kalojne te tjeret, si pasoje e veprimeve te tua, dhe jo me larg se sot, mora nje mesim shume te vlefshem, se nje veprim ose mosveprim i joni mund te kete pasoja edhe tek persona te tjere dhe kete gje une nuk e dua.
Do doja te arrija te njohja plotesisht vetveten , por nuk me pelqen te qenurit mendjemadhe sepse mund te lendosh te tjeret. Do me pelqente dicka e mesme ndermjet thjeshtesise dhe mendjemadhesise.
Per sai perket te qenurit hipokrite, mendoj se eshte dicka qe me shume nga te gjithe lendon vete personin qe e ka kete veti dhe me pas te tjeret, keshtu qe eshte dicka e pallogaritshme.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10511
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga Elda prej Sat 12 Jun 2010, 20:25

jo aspak
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9039
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga Mirja prej Sat 12 Jun 2010, 22:25

jo jo aspak
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 10746
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga Elda prej Sat 12 Jun 2010, 22:50

jo jam person shum e thjesht qe ec dhe shikoi neper Tok se kah jam duke ecur e jo me kok lart
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9039
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga Katilja prej Fri 21 Jun 2013, 12:07

varet nga karakteri e menyra si shofin ata njerzitr qe i rrethojn

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6634
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jeni mendjemedhenj & Hipokrite ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi