» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

13 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 13 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Civilizim apo degjenerim?

Shko poshtė

Civilizim apo degjenerim?

Mesazh nga E Dashuruar prej Fri 11 Jun 2010, 08:04

Ne ditet e sotme ne atdheun tone te dashur shikojme vajza te grupeve te moshave te ndryshme te veshura e sterveshura...

Ke nga ato qe vishen thjesht, ke nga ato qe mbulohen sipas besimeve te tyre fetare por ke edhe nga ato qe o Zot o Zot...

Dua te theksoj qe kemi femra qe sipas tyre 'vishen' sipas modes dhe kete e quajne civilizim!

A eshte civilizim qe nje femer me veshjen e saj te kete te mbuluar vetem 1/4 e gjoksit, 3/4 te jete e hapur, te jete e mbuluar (po flas troc fare) vetem kokrra e gjoksit?

A eshte civilizim qe femra te veshi pantallona me bel aq te ulur saqe nuk do kishte mundesi ta ulte edhe 1 mm me shume se atehere do te dilte cdo gje ne shesh kur ne te njejten kohe siper ka nje bluze qe nuk ia mbulon edhe kerthizen?

A eshte civilizim qe femra te veshi minifund te gjate vetem 1 pellembe? Nese kesaj femre do i binte nga dora portofoli kur te ishte ne rruge si do e merrte? Si do te ulet ne kafene kjo femer?

A eshte civilizim qe femrat te veshin pantallona te bardhe e tanga te zeza poshte? Biles ka edhe nga ato qe i nxjerrin te brendshmet jashte pantallonave qe si e si te duket se cfare ka veshur!

A eshte civilizim kur femrat vishen ne kete menyre dhe djemte quhen 'manjak' kur u thone dicka ne rruge?

Civilizim apo degjenerim? Cfare eshte?
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11461
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Civilizim apo degjenerim?

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 12 Jun 2010, 20:40

Mundem te them se keto kohe jan shum te ekzagjeruara femrat sot ne veshje ,edhe e quaj me shum degjenerim se sa civilzim civilzim eshte brenda kufive jo ti kalosh ata duke treguar pjeset e trupit po thuajse komplet perjashta ,,

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17373
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Civilizim apo degjenerim?

Mesazh nga E Dashuruar prej Sun 13 Jun 2010, 10:51

Ne radhe te par dua t'ju kerkoj te falur per ket qe po them te gjitha femrave Shqiptare qe jetojn.Me then te drejten fermat shqiptare kane hyre ne Europe me pare se Shqiperia,Kosova,Maqedonia te nenshkruaj ndonje marreveshje per tu futur ne Europe kur me flisnin si esht ber Tetova si kan ndryshuar njerzit!?Femrat Shqiptare kan mar rrugen e zotit, me falni vajza po flas per ata ekstremet,une nuk dua te paragjykoj asnji femer shqiptare,me vertet jan shume te bukura por veshjet i kan icik si shume ekstravagante,mbase esht dhe faji im se nuk i pelqej gjerat e ekzagjeruara s'me pelqen te vishim shume hapur,degjoni vajza,gj***si jasht dhe minifundet,nuk ju bejn me te bukura as me sexy,mendja ne koke esht bukuria e femres dhe e mashkullit.E thashe edhe me lart,nuk dua qe asnji femer te ndjehet e ofenduar,per gjerat qe po them.Ka vajza te mira sa te duash ne Kosove,Maqedoni,Shqiperi,ka dhe nga ata qe ju ka rene morali zero fare.Puna esht se te jesh sa do vazja e mire,nese veshjen e ke ne menyr katastrofike,do e mos do maresh nje emer apo do shifesh me nje sy tjeter.Ky esht thjesht mendimi im mbase jam totalisht gabim,mbase nuk jam aq moderne sic do mendojn disa vajza,por jetojm ne demokraci,kemi liri fjale.

Thjeshtesia mbi te gjitha vajza.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11461
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Civilizim apo degjenerim?

Mesazh nga Katilja prej Fri 21 Jun 2013, 12:12

hmmm shoh gocen 13 vjec si me qa 23 vjec shoh shum moshatar e tmiat qe vishen lyhen ngjyhen a thu se jan nuse jo se thjesht fmi trritur asgjo me teper gjynah mvjen x veten nga njonna an se du me u bo si ato tdalmet menc me u digjineru si digjinerohen ato tu vesh lakuric e tu ekspozu trupin...nga njera an o me mir qe vishem thjesht e rrij si cun haram

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7027
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Civilizim apo degjenerim?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi