» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

10 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 10 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Do ta zgjidhnit te bukur te varfer apo te shemtuar te pasur?

Shko poshtė

gezuar Do ta zgjidhnit te bukur te varfer apo te shemtuar te pasur?

Mesazh nga Arjana prej Thu 10 Jun 2010, 23:40

Per mua varet se c'koncepton dikush me bukuri
fizike? - iken shume shpejt edhe i humbet vlerat sapo identifikon personin bosh brenda levozhges
shpirterore - eshte e pazevendesueshme nje njeri me shpirt te madh di gjithnje te te bej te ndjehesh mire edhe te kapercesh letshem problemet qe has ne jete

paraja eshte e Nevojshme POR kurrese si e Domosdoshme
Personalisht jam e dhene pas vlerave morale e shpirterore
ato materjale s'i llogaris

Ju me pare do te martoheshit me nje vajze apo djal te bukur ,po
fukara ?

Aapo nje vajze apo djal te shemtuar dhe shume i pasur?

Une e bera kte pyetje sepse shume te ri tash sidomos vajzat martohen me nje djal vetem se eshte shume i pasur
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14812
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Do ta zgjidhnit te bukur te varfer apo te shemtuar te pasur?

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 11 Jun 2010, 00:00

Paraja nuk eshte gjithcka ,,do te zgjidhja te bukur edhe te varfer sepse e di se cfar do te thote varferia e kam perjetuar nje gje te tille

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17373
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Do ta zgjidhnit te bukur te varfer apo te shemtuar te pasur?

Mesazh nga Mirja prej Fri 11 Jun 2010, 00:15

Asnjerin
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11139
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Do ta zgjidhnit te bukur te varfer apo te shemtuar te pasur?

Mesazh nga Besi prej Fri 11 Jun 2010, 17:30

Jeta me ka ofruar dy mundesit,bile edhe te treten-te bukur dhe te pasur.Por kam zgjedhur te jem ketu ku jam sot...
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10685
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Do ta zgjidhnit te bukur te varfer apo te shemtuar te pasur?

Mesazh nga lolita prej Fri 11 Jun 2010, 23:02

As njerin ,as tjetrin

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15382
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Do ta zgjidhnit te bukur te varfer apo te shemtuar te pasur?

Mesazh nga Geri prej Fri 11 Jun 2010, 23:20

Te shemtut dhe te pasur.
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15969
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Do ta zgjidhnit te bukur te varfer apo te shemtuar te pasur?

Mesazh nga Erisa prej Fri 11 Jun 2010, 23:53

Te bukur dhe te varfer se pasuri kam vet
avatar
Erisa
Admin

Shteti : Albania
Postime : 300
Kyējet nė forum : 9003
Regjistruar mė : 01/06/2010
Profesioni : Ekonomi / Financ

http://www.hapesira.forumotions.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Do ta zgjidhnit te bukur te varfer apo te shemtuar te pasur?

Mesazh nga Naki prej Sat 12 Jun 2010, 11:50

Te gjitha keto tipare qe kerkohen tek nje i/e dashur jane kalimtare dhe duken sikur hyne nga nje dere e dalin ke tjetra.
Te gjitha kan sot rolin e tyre dhe asnjera pa tjetren nuk ecen si duhet. Nese eshte i bukur e i varfer do te mungoje leku i cili nje dite do nxjerr telashet dhe do te jeni te detyruar te ndermerrni dicka ndoshta me te keqen tradhetin dhe shitjen e trupit per te mbushur barkun tuaj ose dhe te familjes. Nese eshte i shemtuar por me plote xhepat shija juaj per nje bukurosh/ bukuroshe ne shtrat me ju do e eskaloj poziten tuaj martesore dhe ky i shemtuari me xhepa plot nuk knaqet vetem me ju,
Sille pshtille kesaj i thone " Hyp se te vrava, zabrit se te vrava "

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19019
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Do ta zgjidhnit te bukur te varfer apo te shemtuar te pasur?

Mesazh nga E Dashuruar prej Sat 12 Jun 2010, 11:54

Naki shkruajti:Te gjitha keto tipare qe kerkohen tek nje i/e dashur jane kalimtare dhe duken sikur hyne nga nje dere e dalin ke tjetra.
Te gjitha kan sot rolin e tyre dhe asnjera pa tjetren nuk ecen si duhet. Nese eshte i bukur e i varfer do te mungoje leku i cili nje dite do nxjerr telashet dhe do te jeni te detyruar te ndermerrni dicka ndoshta me te keqen tradhetin dhe shitjen e trupit per te mbushur barkun tuaj ose dhe te familjes. Nese eshte i shemtuar por me plote xhepat shija juaj per nje bukurosh/ bukuroshe ne shtrat me ju do e eskaloj poziten tuaj martesore dhe ky i shemtuari me xhepa plot nuk knaqet vetem me ju,
Sille pshtille kesaj i thone " Hyp se te vrava, zabrit se te vrava "
Me pelqeu fjala e fundit qe ke thon....Hyp se te vrrava zbrit se te vrrava e vertet shum
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11461
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Do ta zgjidhnit te bukur te varfer apo te shemtuar te pasur?

Mesazh nga Naki prej Sat 12 Jun 2010, 12:01

Erisa shkruajti:Te bukur dhe te varfer se pasuri kam vet
E paske shpetuar ate katundarin e Tirones Gerin se tere leket ia mori skedina dhe kur se qelloj

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19019
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Do ta zgjidhnit te bukur te varfer apo te shemtuar te pasur?

Mesazh nga Erisa prej Sat 12 Jun 2010, 12:22

Naki shkruajti:
Erisa shkruajti:Te bukur dhe te varfer se pasuri kam vet
E paske shpetuar ate katundarin e Tirones Gerin se tere leket ia mori skedina dhe kur se qelloj

Se kam katunar une hahahahh po ai eshte i bukur ndoshta ve edhe pasuri me skedinat e sidomos tani qe filloj edhe botrori mbase fiton por kam hall se mos me shemtohet
avatar
Erisa
Admin

Shteti : Albania
Postime : 300
Kyējet nė forum : 9003
Regjistruar mė : 01/06/2010
Profesioni : Ekonomi / Financ

http://www.hapesira.forumotions.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Do ta zgjidhnit te bukur te varfer apo te shemtuar te pasur?

Mesazh nga Elda prej Sat 12 Jun 2010, 18:54

Asnjerin nga keto tipare por do zgjedhja Zemerbardhesin qe e ka ne Shpirt dhe qe me do Zemra at person pasuria esht asgje sot ke Neser nuk ke
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9432
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Do ta zgjidhnit te bukur te varfer apo te shemtuar te pasur?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 12 Jun 2010, 23:26

Qdo njeri ka bukurin e vet, kemi lindur pa asgje u rritem me ato qe na ofrun prinderit ,zgjeshim rrugen ton ashtu si eshte tipi i njeriut mvaret se qfar shije ka duhet te jemi te pasur shpirterisht dhe jo te varfer shpirterisht, te kesh buk dhe uj te ecesh perpara te gjesh personin qe te pershtatet (si thon nje fjal tengjerja gjen kapakun e vet)rendesia se si eshte i varfer i pasur ,i bukur apo i shemtuar per mua eshte asgje,rendesi ka te jet njeri me zemer te bardh dhe shpirt te paster.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Do ta zgjidhnit te bukur te varfer apo te shemtuar te pasur?

Mesazh nga Arjana prej Sun 13 Jun 2010, 08:11

sic e kam veten e me pershtatet ne shpifuri
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14812
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Do ta zgjidhnit te bukur te varfer apo te shemtuar te pasur?

Mesazh nga vistor2 prej Sun 13 Jun 2010, 08:27

Bukuria ėshtė art, dhuratė qė ėshtė pėr tu lakmuar por kjo dhuratė di tė jetė shumė mashtruese nė shumė aspekte. Asnjė zgjidhje nuk keni bėrė ngase tė gjitha vetėm njė i zotėron e ajo ėshtė menquria.

firma.................................................................................................................................................................................
Duhet tė shkruajmė e tė flasim me zemėr tė pastėr, me sinqeritet, me vetėdije kombėtare, me ndėrgjegje njerėzore, me mendje tė kthjellėt dhe me logjikė tė shėndoshė. Vetėm kėshtu thuhet e vėrteta dhe triumfon drejtėsia.

vistor2

Shteti : Kosovė
Postime : 260
Kyējet nė forum : 11925
Regjistruar mė : 16/11/2007
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Do ta zgjidhnit te bukur te varfer apo te shemtuar te pasur?

Mesazh nga ...MaShtruSja.. prej Sat 19 Jun 2010, 20:04

I Farfer E I Bukur Edhe Pse Nuk E Shikoj Fort Bukurin Ashtu Si e Ka Krijuar allahu

firma.................................................................................................................................................................................
๑۩۩.۞.۩۩๑ ιт ιѕ ∂ιffι¢υℓт тσ gσ тσ тнє fυтυяє ωнєи тнє ραѕт ιѕ ѕтιℓℓ ρяєѕєит уσυя๑۩۞۩๑
avatar
...MaShtruSja..

Shteti : Ne.Stockholmi
Postime : 139
Kyējet nė forum : 8807
Regjistruar mė : 04/06/2010
Profesioni : Qe i jep kuptim jetes

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Do ta zgjidhnit te bukur te varfer apo te shemtuar te pasur?

Mesazh nga mad prej Wed 23 Jun 2010, 05:52

Besoj me qen e Sinqer .
avatar
mad

Shteti : Prishtin
Postime : 24
Kyējet nė forum : 8640
Regjistruar mė : 19/06/2010
Profesioni : Manaxher

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Do ta zgjidhnit te bukur te varfer apo te shemtuar te pasur?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi