» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Sa vjet deshironi te jetoni?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Sa vjet deshironi te jetoni?

Mesazh nga Arjana prej Thu 10 Jun 2010, 23:19

Aq kohe sa te jem fizikisht mire dhe menderisht akoma me mire se skam shume qejf te bejne yzmet te tjeret nqs do behem nje plake me probleme...dmth dua te rroj aq kohe sa ndjehem mire me veten time dhe me te tjeret qe me rrethojne...jeta eshte shume e bukur per ta kufizuar me shifra.

JU????
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14521
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa vjet deshironi te jetoni?

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 10 Jun 2010, 23:57

Deri sa te me lejoi frymen i madhi zot

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17082
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa vjet deshironi te jetoni?

Mesazh nga E Dashuruar prej Fri 11 Jun 2010, 08:08

Deri sa ka dhon urdherin Zoti i shtat qieve
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11170
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa vjet deshironi te jetoni?

Mesazh nga Besi prej Fri 11 Jun 2010, 14:57

77 vjete e 7 muje e 7 dite.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10394
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa vjet deshironi te jetoni?

Mesazh nga Mirja prej Fri 11 Jun 2010, 14:59

Shum volla nja 80 vjet po
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 10848
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa vjet deshironi te jetoni?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 11 Jun 2010, 16:35

Besi shkruajti:77 vjete e 7 muje e 7 dite.

ke harru dhe 7 ore7 minuta 7 sekonada Besi

Un atehere kur ka than zoti dhe si ka than ai vet kur e si nuk e dim dhe nuk mundemi te ja caktojm vetes son,kur eshte caktuar nga dikush tjeter.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa vjet deshironi te jetoni?

Mesazh nga Sar@ prej Fri 11 Jun 2010, 17:57

hmm deri ne shkaterrimin e botes ........

por esht diqka qe nuk e percaktoj une ...
avatar
Sar@

Postime : 28
Kyējet nė forum : 8388
Regjistruar mė : 05/06/2010
Profesioni : ......

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa vjet deshironi te jetoni?

Mesazh nga Gjimnazistja prej Fri 11 Jun 2010, 17:59

60 vite i shtyj me kembet e mia, tek te 70-tat shkoj me shkop ne dore, me shume nuk dua te jetoj.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10613
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa vjet deshironi te jetoni?

Mesazh nga Besi prej Fri 11 Jun 2010, 18:03

Princesha shkruajti:
Besi shkruajti:77 vjete e 7 muje e 7 dite.

ke harru dhe 7 ore7 minuta 7 sekonada Besi

Un atehere kur ka than zoti dhe si ka than ai vet kur e si nuk e dim dhe nuk mundemi te ja caktojm vetes son,kur eshte caktuar nga dikush tjeter.

Nuk eshte se kam harruar oret,minutat dhe sekondat.Por nuk i di sakte,sepse njeri prind me thote ke lindur se bashku me diellin,kurse tjetri me thote dielli ka ikur,ju keni ardhur! Very Happy
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10394
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa vjet deshironi te jetoni?

Mesazh nga Kotelja prej Fri 11 Jun 2010, 18:14

Synoj ti mbush vitet plot jete, jo jetes tia shtoj vitet!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13386
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa vjet deshironi te jetoni?

Mesazh nga Geri prej Fri 11 Jun 2010, 23:27

Ta haj dhe pensionin.
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15678
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa vjet deshironi te jetoni?

Mesazh nga Arjana prej Fri 11 Jun 2010, 23:35

aq sa me fal zoti
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14521
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa vjet deshironi te jetoni?

Mesazh nga Erisa prej Fri 11 Jun 2010, 23:55

Sa me shume aq me mire.
avatar
Erisa
Admin

Shteti : Albania
Postime : 300
Kyējet nė forum : 8712
Regjistruar mė : 01/06/2010
Profesioni : Ekonomi / Financ

http://www.hapesira.forumotions.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa vjet deshironi te jetoni?

Mesazh nga Elda prej Sat 12 Jun 2010, 19:30

sa esht shkruar nga Zoti qe me ka krijuar
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9141
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa vjet deshironi te jetoni?

Mesazh nga Katilja prej Fri 21 Jun 2013, 12:06

neser me vdek nuk mplas fort x ket far jette

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6736
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa vjet deshironi te jetoni?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi