» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

10 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 10 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Bullock, puthje ne skene me Johansson

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Bullock, puthje ne skene me Johansson

Mesazh nga E Dashuruar prej Wed 09 Jun 2010, 10:31

Aktorja Sandra Bullock, pas tronditjes sė madhe me jetėn e saj bashkėshortore, ėshtė shfaqur nė njė event kulturor dhe ka marrė cmimin e MTV Generation Awards.
Aktorja, e cila ka marrė edhe cmimin Oscar ėshtė pritur me duatrokitje tė forta pasi u ftua nė skenė nga Bradley Cooper, Betty White e Scarlett Johansson.
Pasi falenderoi tė gjithė pėr pritjen dhe organizatorėt pėr cmimin, nė njė moment tė caktuar Bullock nuk ka hezituar, por i ka dhuruar njė puthje tė ngrohtė nė buzė, sensuales Johansson.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11062
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi