» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

14 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 14 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Genta Ismajli shkelqen ne “Istanbul Music Awards”

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Genta Ismajli shkelqen ne “Istanbul Music Awards”

Mesazh nga E Dashuruar prej Wed 09 Jun 2010, 10:22

Dueti i realizuar me kėngėtarin turk Cüneyt Ēakim, Genta Ismajlit i sjell njė sukses tė ri. Edhe pse klipi i kėngės akoma nuk ėshtė realizuar pėr shkak tė angazhimeve qė kanė tė dy, kėnga po pėlqehet me tė madhe nė disa vende europiane. Pos Turqisė, kėnga “Sexy” gjendet nėpėr toplistat e radiove gjermane, pasi albumi i kėngėtarit gjendet nė shitje atje, duke ditur qė nė Gjermani jeton njė numėr i madh i komunitetit turk. Sė shpejti nė Stamboll tė Turqisė do tė mbahet festivali “Istanbul Music Awards”, qė organizohet pėr nder tė krijimit tė kėtij qyteti, mes shumė yjeve tė muzikės turke, pjesmarėse do tė jetė edhe ylli shqiptar Genta Ismajli, ku sė bashku me Cüneyt Ēakim do tė prezentojnė kėngėn e tyre “Sexy”. Nė planet e tjera tė kėngėtares, nga njė intervistė radiofonike ajo ka treguar se sė bashku me ekipin e saj ėshtė duke pėrzgjedhur kėngėtarėt me tė cilėt do tė kishte mundėsi tė realizonte duete. Pas pėrfoljes se Genta do tė realizoj duet me Medėn, ajo theksoi se pėr momentin nuk ėshtė nė plan, kurse mė vonė oferta do tė shqyrtohet, ndėrkohė tregoi se ėshtė duke bashkpunuar me kėngėtarin Labinot Tahirin pėr njė kėngė duet. Dhe si befasi pėr fansat e saj, sė shpejti pritet tė hidhet nė treg kėnga mė e re e kėngėtares nė bashkpunim me reperin Noizy. Kėnga titullohet “The King and Queen”

Burimi: Panorama Plus
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 10999
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi