» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Erjon Bogdani, dasme perrallore ne Napoli

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Erjon Bogdani, dasme perrallore ne Napoli

Mesazh nga E Dashuruar prej Wed 09 Jun 2010, 10:20

Sulmuesi i kombėtares kuqezi, Erjon Bogdani ka celebruar nė martesė lidhjen me bukuroshen italiane Rossella Ariodante.
E diplomuar pėr jurisprudencė, vajza nga Salerno dhe djali nga Tirana vendosėn kurorėn nė qytetin e Salernos sot pasdite. Veshjet e ciftit i ka krijuar stilisti Gianni Molaro.
Nga Shqipėria nė Napoli janė ulur me njė avion privat tė gjithė tė afėrmit dhe miqtė e bomberit qė do marrin pjesė nė dasmėn madhėshtore. Dėshmitarė i dhėndrrit nė kishėn Sant’Anna ishte lojtari i Napolit Leandro Rinaudo.
Numri i tė ftuarve shkon rreth 250 dhe mbremja private do tė zhvillohet nė vilėn “Rocca Matilde” tė Napolit. Ata janė njohur nė periudhėn kur Erjoni aktivizohej nė radhėt e Salernitanės dhe qė prej asaj kohe nuk janė ndarė mė.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11050
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi