» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

20 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 20 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Elefanti del nga kopshti, shėtit nė qytet

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Elefanti del nga kopshti, shėtit nė qytet

Mesazh nga E Dashuruar prej Wed 09 Jun 2010, 09:52

Njė elefant femėr ka dalė nga kopshti zoologjik i Zyrihut nė Zvicėr, duke shijuar shėtitjen si njė turiste pėr disa orė nė rrugėt e qytetit.
Kafsha 26- vjecare ka pėrfituar nga njė moment pakujdesie i kujdestarėve, duke dalė nga rrethimi. Ajo ka shėtitur nė qendėr tė qytetit dhe shkoi nė liqen pėr tė pirė ujė. Mė pas pėrshkoi rrugėn “Bahnhofstrasse” nėn shikimin e qindra turisrėve dhe banorėve kureshtarė.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11050
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi