» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

10 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 10 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ti per mua je

Faqja 2 e 19 Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Geri prej Thu 16 Apr 2009, 22:11

Ti per mua je nji shok i mir
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15570
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Voglushja prej Sat 02 May 2009, 15:36

Ti per mua je xhan

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11767
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga LumLumi prej Sat 02 May 2009, 15:37

Ti per mua je nje e ardhme me vlere !
avatar
LumLumi

Shteti : Uskana
Postime : 915
Kyējet nė forum : 10637
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : Gjithė kohėn me libra

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Voglushja prej Sat 02 May 2009, 15:38

Ti per mua je nje mik i mire!

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11767
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga LumLumi prej Sat 02 May 2009, 15:46

Ti per mua je nje horizont me frymezime
avatar
LumLumi

Shteti : Uskana
Postime : 915
Kyējet nė forum : 10637
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : Gjithė kohėn me libra

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Voglushja prej Sat 02 May 2009, 15:50

Ti per mua je nje antare qe fare se njoh por qe shume po me pelqen shoqeria juaj!

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11767
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga lolita prej Sat 02 May 2009, 19:30

Ti per mu je nje nje mike shum shum e mir

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14983
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga LumLumi prej Sat 02 May 2009, 23:26

Voglushja, dhe lolita ! Per mua jeni simbole qe krijoni amfora mirėsie !
avatar
LumLumi

Shteti : Uskana
Postime : 915
Kyējet nė forum : 10637
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : Gjithė kohėn me libra

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 03 May 2009, 01:22

ti per mua je nje poet qe shkruan edhe shpreh Smile

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16974
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Voglushja prej Sun 03 May 2009, 08:46

Ti per mua je yll

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11767
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Vizitor prej Sun 03 May 2009, 10:30

Thjesht Snikersi i hallakatur

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Naki prej Sun 03 May 2009, 17:49

Cokollat me lajthi .... se di si quhet mbase Snikers fest

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18616
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 03 May 2009, 21:57

ti per mua je njeri i rrespektuar Mad

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16974
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Geri prej Sun 03 May 2009, 22:03

Ti per mua je Kok qype Embarassed Neutral Neutral
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15570
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 03 May 2009, 22:13

ti per mua je kalamo me biberon akoma Neutral 8)

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16974
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Geri prej Sun 03 May 2009, 22:29

Ti per mua je si nji grua me 4 famij 8)
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15570
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga lolita prej Sun 03 May 2009, 22:51

Ti per mu je nje njeri shum i respktuar

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14983
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Geri prej Sun 03 May 2009, 22:53

Ti per mua je nji shoqe e mire fest
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15570
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga lolita prej Sun 03 May 2009, 23:11

ti per mu je shum imir veq umke bo me Sad

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14983
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Annika prej Sun 03 May 2009, 23:17

Ti per mua flower

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 14659
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga lolita prej Sun 03 May 2009, 23:18

ti per mu je shum moter emir jocolor

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14983
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Annika prej Sun 03 May 2009, 23:19

Ti per mua shume rrespekt motra jocolor

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 14659
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga lolita prej Sun 03 May 2009, 23:22

Ti per mu je love

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14983
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Vizitor prej Mon 04 May 2009, 11:58

Lidhje gjaku jo

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Erona prej Mon 04 May 2009, 12:06

ti per mua je cdo gje
avatar
Erona

Shteti : Kosove
Postime : 565
Kyējet nė forum : 10137
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : mjekesi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Adisa prej Mon 04 May 2009, 12:15

Ti per mua je bukuroshe,
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 11839
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Erona prej Mon 04 May 2009, 12:16

ti per mua je simpatike
avatar
Erona

Shteti : Kosove
Postime : 565
Kyējet nė forum : 10137
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : mjekesi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga shaban cakolli prej Mon 04 May 2009, 15:26

ti per mua je candledinner
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13317
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga memaliaj prej Tue 05 May 2009, 11:00

shaban cakolli hahahaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11570
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Vizitor prej Tue 05 May 2009, 11:37

Ti per mua je portokall me kete ngjyre ke nicku

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga memaliaj prej Tue 05 May 2009, 11:41

e kam e kam po dhe haet potokallja e di ti hahahaa

ti per mua je ndryshe nga te tjeret dhe vet nk e di pse.

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11570
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Adisa prej Tue 05 May 2009, 11:51

Ti per mua je nje mik
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 11839
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga memaliaj prej Tue 05 May 2009, 11:53

ou kur keshtu hahahaaa

ti per mua je miku yt i bie me duket hahahaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11570
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Annika prej Tue 05 May 2009, 18:03

Ti per mua nje kafe

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 14659
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga LumLumi prej Tue 05 May 2009, 18:09

Ti per mua je nivel intelektuali !
avatar
LumLumi

Shteti : Uskana
Postime : 915
Kyējet nė forum : 10637
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : Gjithė kohėn me libra

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga lolita prej Tue 05 May 2009, 19:30

ti per mu je yll bote

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14983
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga blina prej Tue 05 May 2009, 19:36

Ti per mua nuk vlen sen.

blina

Shteti : Republika e Kosoves - Janjeve
Postime : 704
Kyējet nė forum : 10955
Regjistruar mė : 28/02/2008
Profesioni : mesuese.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga lolita prej Tue 05 May 2009, 22:41

Ti per mu je flower

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14983
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Rrezon@ prej Wed 06 May 2009, 05:46

Botaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ;feel;


jo ty lart. Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10966
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Adisa prej Wed 06 May 2009, 07:52

Ti per mua je nje yll...........
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 11839
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 19 Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi