» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Fri 17 Feb 2017, 10:34 nga Dardania

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154063 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3376)
 
Adisa (3282)
 


Ti per mua je

Faqja 4 e 19 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 19  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Geri prej Mon 01 Mar 2010, 22:02

Ti per mua je nji goce e mire qe te mer malli per shoqerin shum shpejt

Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 14685
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Besi prej Mon 01 Mar 2010, 22:05

Ti per mua je suspicious.

Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 9401
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 01 Mar 2010, 23:14

je i rrespektuar

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16089
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Interesant prej Tue 02 Mar 2010, 09:19

Ti per mua je nje femer simpatike Very Happy

Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 12356
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Adisa prej Tue 02 Mar 2010, 10:04

Ti per mua je miku me i miri

Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 10954
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Interesant prej Tue 02 Mar 2010, 10:11

ti per mua je nje mike shume e mire dhe nje bukuroshe e vertete Very Happy

Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 12356
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Vizitor prej Tue 02 Mar 2010, 10:13

Molla e ndaluar

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Vizitor prej Tue 02 Mar 2010, 10:15

Ti per mua je katunare

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Adisa prej Tue 02 Mar 2010, 10:17

Ti per mua je Nje lule e bukur

Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 10954
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Vizitor prej Tue 02 Mar 2010, 10:18

Nje nder femrat me simpatike ne forum

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Adisa prej Tue 02 Mar 2010, 10:20

Nje femer me shum vler per mua

Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 10954
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Gjimnazistja prej Wed 03 Mar 2010, 15:39

Nje njeri i respektuar nga ana ime! flower

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."

Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 9620
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga deti prej Wed 03 Mar 2010, 15:57

Nje dritare e vogel permes se ciles mund te shohish e gjera te medha dhe te mesosh nga ato.

deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 12217
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga anea prej Thu 04 Mar 2010, 08:54

.........Je zeri qe i jep force gjithe mendimeve te mia

anea

Shteti : prishtine
Postime : 147
Kyējet nė forum : 7809
Regjistruar mė : 02/03/2010
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga deti prej Thu 04 Mar 2010, 14:45

Lulebore qe e sinjalizon pranveren

deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 12217
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Adisa prej Thu 04 Mar 2010, 17:01

Nje mik i mir

Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 10954
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Interesant prej Thu 04 Mar 2010, 17:35

Nje bukuroshe Very Happy

Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 12356
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 05 Mar 2010, 00:12

i rrespektuar si gjithmone

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16089
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Bruneta prej Fri 05 Mar 2010, 14:49

Antare e mire

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI

Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 11497
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Elhamiu prej Fri 05 Mar 2010, 14:56

zemrushja e forumit

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 11396
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Bruneta prej Fri 05 Mar 2010, 14:58

I kendshum

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI

Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 11497
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Elhamiu prej Fri 05 Mar 2010, 15:00

e sjellshme , per mua je je mike

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 11396
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Bruneta prej Fri 05 Mar 2010, 15:04

Miku ime me i mire je ti

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI

Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 11497
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Elhamiu prej Fri 05 Mar 2010, 15:05

ti per mua je zmerushja me e dukuar

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 11396
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Bruneta prej Fri 05 Mar 2010, 15:12

Zemergjere

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI

Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 11497
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Interesant prej Fri 05 Mar 2010, 15:38

e bukur

Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 12356
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Vizitor prej Fri 05 Mar 2010, 16:53

Pejan me respekt dhe karakter taman pejan jam krenare qe ka peja njerz te till.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Elhamiu prej Fri 05 Mar 2010, 16:58

ti per mua je princesha e pejes dhe kosoves

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 11396
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Adisa prej Fri 05 Mar 2010, 17:10

i sjllshum

Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 10954
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Elhamiu prej Fri 05 Mar 2010, 17:12

ti ej adisa

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 11396
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga SamkaQika prej Fri 05 Mar 2010, 17:12

Ti per mue je....Yll qe me ban rrugen drit

SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 8122
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Vizitor prej Fri 05 Mar 2010, 17:28

antare e re e forumit

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Interesant prej Fri 05 Mar 2010, 17:34

nje simpatike Very Happy

Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 12356
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga SamkaQika prej Fri 05 Mar 2010, 17:38

Re: Ti per mua je . . . . .
nga princesha Today at 05:28 pm

antare e re e forumit

Ti per mue je.....Princeshee e Bukur e kti Forumi

SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 8122
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Interesant prej Fri 05 Mar 2010, 17:42

nje bukuroshe e vertete, mos te past syri keq Very Happy

Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 12356
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga SamkaQika prej Fri 05 Mar 2010, 17:52


SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 8122
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Interesant prej Fri 05 Mar 2010, 17:55

pleas

Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 12356
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 05 Mar 2010, 17:56

je interesant

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16089
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga SamkaQika prej Fri 05 Mar 2010, 22:13

Ti per mue je shtrigan valla haaa

SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 8122
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Geri prej Fri 05 Mar 2010, 22:36

Ti per mua je nji goce qe do na siellesh shum gjera te bukura ne forum

Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 14685
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti per mua je

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 4 e 19 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 19  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi