» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Elita: XXL trashėgues tė Elita 5

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Elita: XXL trashėgues tė Elita 5

Mesazh nga Vizitor prej Mon 07 Jun 2010, 14:58

Elita: XXL trashėgues tė Elita 5

Vokalistja e grupit “XXL”,
Elita Ziberi, ka folur nė njė intervistė pėr INA, se ajo dhe grupi i saj do tė
jenė trashėgues tė babait tė saj respektivisht grupit tė famshėm Elita 5, ndėrsa
shtoi se ajo nuk ka tė dashur, por nuk mohoi tė ketė simpati.

“XXL tė ndjekė fizionominė e Elita 5? Nė fakt grupi ‘XXL’ ka qenė i krijuar
mė parė por i mungonte njė vokalist. Unė vazhdoj shkollėn e muzikės me njė
anėtar tė grupit, Leutrimin dhe ishte ai qė ma bėri ftesėn. Pėr sa u pėrket pesė
anėtarėve, qė kanė tė dy grupet ėshtė thjesht njė rastėsi. Trashėgues tė famės
sė Elita 5? Shpresoj se po, atė ėndėrr kemi”, theksoi Elita.
Nė pyetjen se a ka tė dashur meqė ėshtė e rrethuar gjatė gjithė kohės nga
djem, Elita tha “Unė pėr dy muaj bėhem 18 vjeēe. Jam duke u rritur dhe normal qė
kemi simpati. Pse jo nė tė ardhmen tė kem njė lidhje tė mirė siē do tė mė
pėlqente pėr ta jetuar gjithė jetėn time”, u shpreh ajo.
Grupi XXL u shpall fitues i ēmimit “Artisti mė i mirė i ri” nė Top Fest 7,
ndėrsa pėr ēmimin e madh fitues, ajo shprehet se Eneida Tarifa e meritoi atė,
por se i pėlqente kėnga e Vedat Ademit “Koha s’kthehet”. /Telegrafi/

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi