» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


zemra Dashuron-Syri tratheton...

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

zemra Dashuron-Syri tratheton...

Mesazh nga E Dashuruar prej Mon 07 Jun 2010, 11:03

Po dashuruat me zemer, syri nuk tratheton kurr.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11050
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: zemra Dashuron-Syri tratheton...

Mesazh nga ...MaShtruSja.. prej Sat 19 Jun 2010, 20:08

Eeeeee po me sy fillojne gjerat pastaj kalojne tek zemra

firma.................................................................................................................................................................................
๑۩۩.۞.۩۩๑ ιт ιѕ ∂ιffι¢υℓт тσ gσ тσ тнє fυтυяє ωнєи тнє ραѕт ιѕ ѕтιℓℓ ρяєѕєит уσυя๑۩۞۩๑
avatar
...MaShtruSja..

Shteti : Ne.Stockholmi
Postime : 139
Kyējet nė forum : 8396
Regjistruar mė : 04/06/2010
Profesioni : Qe i jep kuptim jetes

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: zemra Dashuron-Syri tratheton...

Mesazh nga mad prej Wed 23 Jun 2010, 06:45

Ashtu mendova edhe une siq ka then Masshtrusja
avatar
mad

Shteti : Prishtin
Postime : 24
Kyējet nė forum : 8229
Regjistruar mė : 19/06/2010
Profesioni : Manaxher

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: zemra Dashuron-Syri tratheton...

Mesazh nga deti prej Wed 23 Jun 2010, 08:37

Syri i zemres se dashuruar vertete, nuk tradheton kurre. Zemra besnike - syri besnik!
Syte qe tradhetojne zemren e dashuruar jane me syze, mund te mos kene dioptri, por prapaseprap tradhetojne. Syri qe nuk tradheton eshte i kthjellte si loti ngase zemra ushqehet me dashurine e paster.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13090
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: zemra Dashuron-Syri tratheton...

Mesazh nga Elda prej Wed 23 Jun 2010, 08:57

kur Zemra dashuron edhe Syri kurr nuk mund te tradheton
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9021
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: zemra Dashuron-Syri tratheton...

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 23 Jun 2010, 09:26

Syri nganjehere tradheton ndersa me zemer dashuron ,,syri te ben te genjehesh ndersa zemra lulezon kur dashuron me te vertet

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16962
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: zemra Dashuron-Syri tratheton...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi