» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Edhe un knej ...!!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

oki Edhe un knej ...!!

Mesazh nga ...MaShtruSja.. prej Fri 04 Jun 2010, 15:04

Pershendetje jam Mashtrusjaa shpresoj tja kalojm mir ............!! drive
avatar
...MaShtruSja..

Shteti : Ne.Stockholmi
Postime : 139
Kyējet nė forum : 8513
Regjistruar mė : 04/06/2010
Profesioni : Qe i jep kuptim jetes

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

oki Re: Edhe un knej ...!!

Mesazh nga Naki prej Fri 04 Jun 2010, 15:05

Mire se erdhe Mashtrusja te shpresojme se nuk do na mashtrosh shume

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18721
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

oki Re: Edhe un knej ...!!

Mesazh nga Adisa prej Fri 04 Jun 2010, 15:07

Mir se na erdhe
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 11944
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

oki Re: Edhe un knej ...!!

Mesazh nga ...MaShtruSja.. prej Fri 04 Jun 2010, 15:08

Mire Se Ju Gjejjj
avatar
...MaShtruSja..

Shteti : Ne.Stockholmi
Postime : 139
Kyējet nė forum : 8513
Regjistruar mė : 04/06/2010
Profesioni : Qe i jep kuptim jetes

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

oki Re: Edhe un knej ...!!

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 04 Jun 2010, 16:55

Mashtrusja mire se erdhe ne kete shoqeri te keti forumi te urojme argetim te kendshem ne mesin tone

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17079
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

oki Re: Edhe un knej ...!!

Mesazh nga Vizitor prej Fri 04 Jun 2010, 16:56

MIRE SE ERDHE MASHTRUSJA ISHALLA NUK JE MASHTRUSE ME VERTET SE NA MORE NE QAF

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

oki Re: Edhe un knej ...!!

Mesazh nga E Dashuruar prej Fri 04 Jun 2010, 18:31

...MaShtruSja.. shkruajti:Pershendetje jam Mashtrusjaa shpresoj tja kalojm mir ............!! drive
Pershendetje Mashtruse do kalojsh sa me bukur
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11167
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

oki Re: Edhe un knej ...!!

Mesazh nga Arjana prej Fri 04 Jun 2010, 19:06

mire se erdhe mashtruese,me mua mos u mat se sme mashtron dot hhahaah,te uroj argetim te kendshem ketu
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14518
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

oki Re: Edhe un knej ...!!

Mesazh nga ...MaShtruSja.. prej Fri 04 Jun 2010, 20:03

MiRe Se Ju Gjej
avatar
...MaShtruSja..

Shteti : Ne.Stockholmi
Postime : 139
Kyējet nė forum : 8513
Regjistruar mė : 04/06/2010
Profesioni : Qe i jep kuptim jetes

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

oki Re: Edhe un knej ...!!

Mesazh nga Annika prej Sat 05 Jun 2010, 10:54

Mire se erdhe Mashtrusja

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 14764
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

oki Re: Edhe un knej ...!!

Mesazh nga SamkaQika prej Sun 06 Jun 2010, 02:28

Persh mir se erdhe hmm ishalla je qajo se po mendon Une??? QAST sa mat mir me neee
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9112
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

oki Re: Edhe un knej ...!!

Mesazh nga Drini prej Sun 06 Jun 2010, 09:46

Oj Mashtruesja, allahile vec mua mo me mashtro a?
Nejse mire se na ke ardhe e mire se na ke gjete....
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11303
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

oki Re: Edhe un knej ...!!

Mesazh nga ...MaShtruSja.. prej Sun 13 Jun 2010, 14:03

SamkaQika shkruajti:Persh mir se erdhe hmm ishalla je qajo se po mendon Une??? QAST sa mat mir me neee

Kush PO Menon Qe Jome...!!Une Jome Sidorela Gashi Jome Me OrigiNnne Nga Peja E Jetoj Ne Suedi...!!
avatar
...MaShtruSja..

Shteti : Ne.Stockholmi
Postime : 139
Kyējet nė forum : 8513
Regjistruar mė : 04/06/2010
Profesioni : Qe i jep kuptim jetes

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

oki Re: Edhe un knej ...!!

Mesazh nga ...MaShtruSja.. prej Sun 13 Jun 2010, 14:05

Drini shkruajti:Oj Mashtruesja, allahile vec mua mo me mashtro a?
Nejse mire se na ke ardhe e mire se na ke gjete....


Oooo Veq Ty Kome Me Te Mashtru MaSsi PaSke Deshir...
MiReSeJuGjetaa DriNii KiSs
avatar
...MaShtruSja..

Shteti : Ne.Stockholmi
Postime : 139
Kyējet nė forum : 8513
Regjistruar mė : 04/06/2010
Profesioni : Qe i jep kuptim jetes

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

oki Re: Edhe un knej ...!!

Mesazh nga Mirja prej Sun 13 Jun 2010, 16:47

Pershendetje MaSHtruSja

Mir se ke ardh uroj tja kalosh shum bukur
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 10845
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

oki Re: Edhe un knej ...!!

Mesazh nga Vizitor prej Sun 13 Jun 2010, 16:49

...MaShtruSja.. shkruajti:
Drini shkruajti:Oj Mashtruesja, allahile vec mua mo me mashtro a?
Nejse mire se na ke ardhe e mire se na ke gjete....


Oooo Veq Ty Kome Me Te Mashtru MaSsi PaSke Deshir...
MiReSeJuGjetaa DriNii KiSs

Jo te gjith mund ti mashtrosh ,

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

oki Re: Edhe un knej ...!!

Mesazh nga ...MaShtruSja.. prej Mon 14 Jun 2010, 14:14

Hmmmmm Princesha Te GjiThe Meshkujtt I Mashtrojj....
avatar
...MaShtruSja..

Shteti : Ne.Stockholmi
Postime : 139
Kyējet nė forum : 8513
Regjistruar mė : 04/06/2010
Profesioni : Qe i jep kuptim jetes

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

oki Re: Edhe un knej ...!!

Mesazh nga SamkaQika prej Tue 15 Jun 2010, 22:09

...MaShtruSja.. shkruajti:
SamkaQika shkruajti:Persh mir se erdhe hmm ishalla je qajo se po mendon Une??? QAST sa mat mir me neee

Kush PO Menon Qe Jome...!!Une Jome Sidorela Gashi Jome Me OrigiNnne Nga Peja E Jetoj Ne Suedi...!!

Hmm e jo nuk qenke ajo kam ni shoqe edhe ajo i ka nikin keshtu si ti po ajo jeton ne Ks edhe ajo asht ng pejaa Klm mir Respetk flm per Pergjgijee tande bye..
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9112
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

oki Re: Edhe un knej ...!!

Mesazh nga ...MaShtruSja.. prej Wed 16 Jun 2010, 18:35

Okey Okey Sprish Pune SamkaQika

firma.................................................................................................................................................................................
๑۩۩.۞.۩۩๑ ιт ιѕ ∂ιffι¢υℓт тσ gσ тσ тнє fυтυяє ωнєи тнє ραѕт ιѕ ѕтιℓℓ ρяєѕєит уσυя๑۩۞۩๑
avatar
...MaShtruSja..

Shteti : Ne.Stockholmi
Postime : 139
Kyējet nė forum : 8513
Regjistruar mė : 04/06/2010
Profesioni : Qe i jep kuptim jetes

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

oki Re: Edhe un knej ...!!

Mesazh nga Geri prej Wed 16 Jun 2010, 18:49

...MaShtruSja.. shkruajti:Pershendetje jam Mashtrusjaa shpresoj tja kalojm mir ............!! drive
Mire se paske ardh mi Mashtrruse mos mashtrro shum mi dleq se do na moresh me qaf hahaha
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15675
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

oki Re: Edhe un knej ...!!

Mesazh nga ...MaShtruSja.. prej Thu 17 Jun 2010, 14:58

Mire Se Te Gjetta Geri
hehehheheheh Valla Skom qka Me Te Ba Ty Veq Pak Se PO Me Vjen Gjyna Shpirtin Po Me Dhem

firma.................................................................................................................................................................................
๑۩۩.۞.۩۩๑ ιт ιѕ ∂ιffι¢υℓт тσ gσ тσ тнє fυтυяє ωнєи тнє ραѕт ιѕ ѕтιℓℓ ρяєѕєит уσυя๑۩۞۩๑
avatar
...MaShtruSja..

Shteti : Ne.Stockholmi
Postime : 139
Kyējet nė forum : 8513
Regjistruar mė : 04/06/2010
Profesioni : Qe i jep kuptim jetes

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

oki Re: Edhe un knej ...!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi