» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

» Dashuria Para dhe mbas martesave...
Tue 11 Oct 2016, 00:12 nga Naki

» Barcoleta
Tue 11 Oct 2016, 00:10 nga Naki

2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154059 artikuj v 4861 temat


Naki (9124)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3374)
 
Adisa (3282)
 


"Pershkruani nje atmosfere qe ju e quani 'magjike' per te kaluar me te dashurin/en tuaj..."

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

"Pershkruani nje atmosfere qe ju e quani 'magjike' per te kaluar me te dashurin/en tuaj..."

Mesazh nga SamkaQika prej Wed 02 Jun 2010, 23:38

ne breg te detit, duke perenduar dielli, me nje muzike romantike, dhe
nje pije ...do ishte fantastike..pastaj normale....puthjeeeeeeeeee

SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 7879
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Pershkruani nje atmosfere qe ju e quani 'magjike' per te kaluar me te dashurin/en tuaj..."

Mesazh nga Arjana prej Thu 03 Jun 2010, 00:42

buze liqenit,me nje kitare ai me kendonte serenata dashurie Korcare,e nganjehere shtrinim trupat tane ne rere

Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13285
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi