» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

17 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 17 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


A mund te qajnė Mėshkujt pėr Dashuri ???

Shko poshtė

A mund te qajnė Mėshkujt pėr Dashuri ???

Mesazh nga E Dashuruar prej Sun 30 May 2010, 11:01

A munden te qajne mashkujt per dashuri ???
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11452
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund te qajnė Mėshkujt pėr Dashuri ???

Mesazh nga Bruneta prej Sun 30 May 2010, 13:35

Une mendoj se qajn dhe meshkujt per dashuri

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12772
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund te qajnė Mėshkujt pėr Dashuri ???

Mesazh nga Vizitor prej Sun 30 May 2010, 13:41

Mashkujt nuk qajn me lot por me zemer.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund te qajnė Mėshkujt pėr Dashuri ???

Mesazh nga Arjana prej Sun 30 May 2010, 17:46

besoj se jan me te ndjeshem ne kete aspekt,megjithse e fshehin shpesh here se ashtu jan krijuar nga natyra,mos shfaqin ndjenjat e aq me shum lotet,lendohen e qajne,vuajne brenda tyre
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14803
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund te qajnė Mėshkujt pėr Dashuri ???

Mesazh nga E Dashuruar prej Sun 30 May 2010, 18:35

Normal qe edhe ata qajn po i vjen inat me tregu se duhet me u tregua qe jan burra edhe burrat nuk qajn por si thojn ''vaji i burrit eshte kenga''
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11452
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund te qajnė Mėshkujt pėr Dashuri ???

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 30 May 2010, 19:06

Pse mos te qajne edhe ata kan ndjenjia ,,mbase nuk duan te tregojne lotet po eshte normale te derdhin lot edhe ata

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17364
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund te qajnė Mėshkujt pėr Dashuri ???

Mesazh nga Aristogata prej Sun 30 May 2010, 23:37

nje proverb franceze thot' prova me e bukur e dashuris eshte nje lot i dal nga syt e nje djali te dashuruar'

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10441
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund te qajnė Mėshkujt pėr Dashuri ???

Mesazh nga Dardania prej Sun 16 Jan 2011, 23:45

une them jo sepse Meshkujt nuk kan Ndjenja

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11232
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund te qajnė Mėshkujt pėr Dashuri ???

Mesazh nga stralli prej Fri 28 Jan 2011, 14:40

....po si jo,ēdo njeri ndjen dashuri me shpirtin e tij.......
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 9041
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund te qajnė Mėshkujt pėr Dashuri ???

Mesazh nga benita krusha prej Tue 15 Mar 2011, 09:39

nje lot i mashkullit deshmon dashuri sa 1000 lot femre. sepse nese nje mashkull qan kjo don te thot qe ne zemren e ti eshte thyer akulli i burrerise se treguar ndaj teje keshtuqe ai dihet qe te do. dobesi e meshkujve eshte dashuria, ama vetem ateher kur me te vertete e ndjejne ate

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8630
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund te qajnė Mėshkujt pėr Dashuri ???

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 15 Mar 2011, 09:56

Edhe mashkulli ka ndjenjia pse mos te derdhi lot edhe pse thone qe mashkulli eshte me i forte se femra

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17364
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund te qajnė Mėshkujt pėr Dashuri ???

Mesazh nga albi prej Tue 15 Mar 2011, 13:58

se besoj se meshkulli besnik qan per dashuri aj e vrteton me bsnikri dashurin ndaj te dashures.
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12027
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund te qajnė Mėshkujt pėr Dashuri ???

Mesazh nga benita krusha prej Tue 15 Mar 2011, 14:01

ke te drejte kur thua mashkulli besnik albi.
por kur eshte fjala qe ai te zhgenjehet nga e dashura qe me te vertet e do me shpirt??? qka ateher??? me nje lot i shemb te gjitha ndjenjat brenda ti apo jo???
Sad

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8630
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund te qajnė Mėshkujt pėr Dashuri ???

Mesazh nga albi prej Tue 15 Mar 2011, 14:07

benita une nuk mundem me qajt per asgjo po i vlersoj gjerat ashtu si jon
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12027
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund te qajnė Mėshkujt pėr Dashuri ???

Mesazh nga benita krusha prej Tue 15 Mar 2011, 14:09

ndoshta sepse ende nuk e ke ndjere zhgenjimin nga dashuria e vertete...
;redf;

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8630
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund te qajnė Mėshkujt pėr Dashuri ???

Mesazh nga Naki prej Tue 15 Mar 2011, 14:11

Normal se qajne edhe meshkujt jane qenje njerzore bile mund te them kur ata dashurojne me zemer e shpirt e perjetojne shume rende humbjen eventuale

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19010
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund te qajnė Mėshkujt pėr Dashuri ???

Mesazh nga albi prej Tue 15 Mar 2011, 14:13

ndoshta ama skam deshir ti perjetoj ato momente
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12027
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund te qajnė Mėshkujt pėr Dashuri ???

Mesazh nga benita krusha prej Tue 15 Mar 2011, 14:14

shpresoj te mos e perjetosh kurr zhgenjimin
e sa me shpejte dashurine e vertete Very Happy

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8630
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund te qajnė Mėshkujt pėr Dashuri ???

Mesazh nga benita krusha prej Tue 15 Mar 2011, 14:15

pajtohem plotesisht

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8630
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund te qajnė Mėshkujt pėr Dashuri ???

Mesazh nga albi prej Tue 15 Mar 2011, 14:17

flm nga ti ama ende skam dashuri te sinqert
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12027
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund te qajnė Mėshkujt pėr Dashuri ???

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 06 Jun 2011, 00:54

Edhe mashkulli ka ndjenjia

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17364
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund te qajnė Mėshkujt pėr Dashuri ???

Mesazh nga albi prej Mon 06 Jun 2011, 11:11

une ndoshta vuj per dahuri ama me qajt jo
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12027
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund te qajnė Mėshkujt pėr Dashuri ???

Mesazh nga Leta prej Tue 07 Jun 2011, 15:24

N'cuk mashkujt nuk qajn per dashuri jam e bindur qe jo 99.9999% n'cuk !
avatar
Leta

Postime : 381
Kyējet nė forum : 8670
Regjistruar mė : 08/10/2010
Profesioni : Amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund te qajnė Mėshkujt pėr Dashuri ???

Mesazh nga Naki prej Thu 09 Jun 2011, 01:43

Bleta shkruajti:N'cuk mashkujt nuk qajn per dashuri jam e bindur qe jo 99.9999% n'cuk !
e po mire prap ke lene nje hapesire per meshkujt te japin opinionet ngase nuk e ke rrumbullaksuar NCUK-in ne 100%

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19010
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund te qajnė Mėshkujt pėr Dashuri ???

Mesazh nga bora prej Thu 09 Jun 2011, 11:55

Po normale qe qajne se ndjenja kane dhe ato
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10462
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund te qajnė Mėshkujt pėr Dashuri ???

Mesazh nga Leta prej Thu 09 Jun 2011, 12:10

Naki shkruajti:
Bleta shkruajti:N'cuk mashkujt nuk qajn per dashuri jam e bindur qe jo 99.9999% n'cuk !
e po mire prap ke lene nje hapesire per meshkujt te japin opinionet ngase nuk e ke rrumbullaksuar NCUK-in ne 100%


Paj Naki nuk e kam rrumbullaksuar n'cuk-in 100% , po 1% Jan Ēuna keshtu qe per ate nuk i kam fute 100% Smile
avatar
Leta

Postime : 381
Kyējet nė forum : 8670
Regjistruar mė : 08/10/2010
Profesioni : Amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund te qajnė Mėshkujt pėr Dashuri ???

Mesazh nga albi prej Thu 09 Jun 2011, 16:21

Beleta ti ke thon te vrteten sepse meshkujt nuk qajn per dashuri hahaha
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12027
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund te qajnė Mėshkujt pėr Dashuri ???

Mesazh nga Doruntina Miftari prej Thu 09 Jun 2011, 19:47

jo sepse meshkujve po tu ipet shanca menjeher te tradhtojn sepse nuk kan ndjenja

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
Doruntina Miftari

Postime : 92
Kyējet nė forum : 8061
Regjistruar mė : 22/01/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund te qajnė Mėshkujt pėr Dashuri ???

Mesazh nga Dardania prej Wed 29 Jan 2014, 13:32

Jo  jam e Sigurt  100%  Sepse  Nuk Ndiejn at cfar thon e Premtojn thjesht  sa per Hoby....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11232
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund te qajnė Mėshkujt pėr Dashuri ???

Mesazh nga albi prej Wed 29 Jan 2014, 19:14

meshkujt nuk qajn per dashuri ama nese esht dashuria e vrtet ata vuajn ama nuk  qajn si femrat
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12027
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund te qajnė Mėshkujt pėr Dashuri ???

Mesazh nga Dardania prej Sat 01 Mar 2014, 22:55

Jo nuk besoi se mund te qajn ....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11232
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund te qajnė Mėshkujt pėr Dashuri ???

Mesazh nga epanjohura prej Sat 01 Mar 2014, 22:56

Po moj qajn s'i jo,por tinzar jane ani qe loti nuk i c'burreron... Very Happy

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5552
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund te qajnė Mėshkujt pėr Dashuri ???

Mesazh nga Naki prej Sat 01 Mar 2014, 22:58

Bile vaji i mashkullit lekund edhe bjeshket  Cool

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19010
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund te qajnė Mėshkujt pėr Dashuri ???

Mesazh nga albi prej Sat 01 Mar 2014, 22:58

Burrat kurr nuk qajne as per dashurin as kur te jan te  puklluar
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12027
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund te qajnė Mėshkujt pėr Dashuri ???

Mesazh nga Dardania prej Sat 01 Mar 2014, 23:00

epanjohura shkruajti:Po moj qajn s'i jo,por tinzar jane ani qe loti nuk i c'burreron... Very Happy
N,cuk. Nuk qajn sepse nuk kan Ndjenja.... Nese qajn me Lot Krokodili. Razz

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11232
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund te qajnė Mėshkujt pėr Dashuri ???

Mesazh nga epanjohura prej Sat 01 Mar 2014, 23:03

Dardania shkruajti:
epanjohura shkruajti:Po moj qajn s'i jo,por tinzar jane ani qe loti nuk i c'burreron... Very Happy
N,cuk. Nuk qajn sepse nuk kan Ndjenja.... Nese qajn me Lot Krokodili.   Razz
Ketu e ke gabim..Ndjenjat nuk kan gjini...

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5552
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund te qajnė Mėshkujt pėr Dashuri ???

Mesazh nga Dardania prej Sat 01 Mar 2014, 23:09

epanjohura shkruajti:
Dardania shkruajti:
epanjohura shkruajti:Po moj qajn s'i jo,por tinzar jane ani qe loti nuk i c'burreron... Very Happy
N,cuk. Nuk qajn sepse nuk kan Ndjenja.... Nese qajn me Lot Krokodili.   Razz
Ketu e ke gabim..Ndjenjat nuk kan gjini...
Nuk Besoi se mund te kem gabim ketu.... E kam Perjetuar ket ne Dashuri....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11232
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund te qajnė Mėshkujt pėr Dashuri ???

Mesazh nga albi prej Sun 02 Mar 2014, 16:06

jo nese esht burre i vrtet
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12027
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund te qajnė Mėshkujt pėr Dashuri ???

Mesazh nga Dardania prej Sun 02 Mar 2014, 22:49

Dmth.... Burri i vertet duhet te esht nese nuk qan apo????....
Une Them Nuk qajn .... Sepse nuk kan Ndjenja.... Dhe kan Zemren Gur....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11232
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund te qajnė Mėshkujt pėr Dashuri ???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi