» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

15 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 15 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Cili Do te Ishte Vendi me Romantik Per t'Kalu Nje Dite,Nate

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Cili Do te Ishte Vendi me Romantik Per t'Kalu Nje Dite,Nate

Mesazh nga E Dashuruar prej Sun 30 May 2010, 10:52

Ku Keni Kalu nje Dite/Nate te Till apo Ku Mendoni se eshte Vendi Ideal dhe me Romantik per te Kalu Naten/Diten me te Dashurin/en Tuaj..
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11065
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili Do te Ishte Vendi me Romantik Per t'Kalu Nje Dite,Nate

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 02 Jun 2010, 14:05

Hmm ka shum vende dhe qytete po them qe vendi me i bukur aty ku rrezaton dielli edhe ku degjon aromen e detit ose maleve e fushave ,,rendesi te jesh me ate qe ti don

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16977
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili Do te Ishte Vendi me Romantik Per t'Kalu Nje Dite,Nate

Mesazh nga E Dashuruar prej Wed 02 Jun 2010, 16:49

Me Te Dashurin Kisha Preferu nje 24-oresh me Kalu "Buz nje Liqeni n'Stinen e Pranveres se Hershme"..
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11065
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili Do te Ishte Vendi me Romantik Per t'Kalu Nje Dite,Nate

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi