» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


A Mendoni qe Bukuria eshte Qelės i Suksesit?

Shko poshtė

A Mendoni qe Bukuria eshte Qelės i Suksesit?

Mesazh nga E Dashuruar prej Sun 30 May 2010, 10:48

Jo Vec n'Ballkan Po Kudo n'Bote eshte Qels i Suksesit te Jesh e Bukur ose I Bukur...

Jepni Komente.

avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11452
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A Mendoni qe Bukuria eshte Qelės i Suksesit?

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 02 Jun 2010, 14:01

Nuk besoj se qelesi i suksesit mundet te bezohet bukuria

Bukuria eshte nje gje qe e kemi edhe se kemi gjdo gje varet nga kapaciteti qe njeriu ka edhe jo nga bukuria ka raste qe bukurine shumica e perdorin si arme per te arritur aty ku don asgje me teper

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17364
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A Mendoni qe Bukuria eshte Qelės i Suksesit?

Mesazh nga Naki prej Tue 19 Oct 2010, 00:46

Ketu kurr mos vendos bukurine e parane para zgjuarsis, kultures, tradites, atdhetarizmit etj. Nuk kane lindur te gjithe njerezit te bukur. Psh une dal me nje bukuroshe dhe shoket me thone “ O hallall njeri se paske ra ne peshk valla “ po ku e din ata se cfar peshku eshte, bukuroshe me shkolle vetem 4 vjecare qe merre droge, prostitucion e pislliqe te tjera. Cka pastaj bej une: shkatarroj jeten time, ndahem nga gruaja dhe femijet ndoshta, fitoj ndonje smundje e bla bla…

Sot shume femra dhe meshkuj genjehen nga bukuria e paraja e perfundojn si mos e me keq ka raste deri ne vetvrasje. Mos lakmoni kot per keto gjera komplet fallso se bukuria eshte nje erresire qe te mpin koken pa pire vere fare.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19010
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A Mendoni qe Bukuria eshte Qelės i Suksesit?

Mesazh nga Arjana prej Tue 19 Oct 2010, 02:49

Sot Bukuria dhe Mencuria Po Shkojne Parelalisht "Fatmirsisht", sepse Dikur Njeriu eshte Vlersuar me shume n'Fizikk pa Marr n'Konsiderat Anet e Tjera ose Pikat e Tjera Pozitive qe Ndikojne ne Formimin e Personalitetit,Karakterit te Njeriut...Mencuria eshte Primare per Njeriun ne Plotkuptim te Fjales "Njeri" Ndersa Bukuria Nese e Gezon eshte Nje Plus edhe me i Madhhhh , ehhhh ti kesh te dyjaaa si Thone Djemte Pissa edhe vajzat Pissee si Une "Ta Th.. n'Rroj" i Ke Dyert e hapura Kudo Vetem Shfrytezoje Intelektin,Diplomacin dhe Oratoriken (Dhuntit qe ti Ka Dhene Aiiii Lartt ehhhhh Flm Prej TIJ ) Razz
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14803
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A Mendoni qe Bukuria eshte Qelės i Suksesit?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi