» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

21 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 21 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Si do ta zgjonit te Dashuren-in nga Gjumi?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Si do ta zgjonit te Dashuren-in nga Gjumi?

Mesazh nga E Dashuruar prej Sun 30 May 2010, 10:47

Cfar idee keni per ta zgjuar te Dashuren apo te Dashurin nga gjumi?
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11050
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si do ta zgjonit te Dashuren-in nga Gjumi?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 30 May 2010, 12:22

Nje perqafim i embel

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si do ta zgjonit te Dashuren-in nga Gjumi?

Mesazh nga E Dashuruar prej Sun 30 May 2010, 12:25

Me nje puthje te embel
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11050
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si do ta zgjonit te Dashuren-in nga Gjumi?

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 30 May 2010, 12:51

Me nje peshperime te ledhatuar

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16962
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si do ta zgjonit te Dashuren-in nga Gjumi?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Sun 30 May 2010, 12:53

me nje perqafim te fort
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10219
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si do ta zgjonit te Dashuren-in nga Gjumi?

Mesazh nga Bruneta prej Sun 30 May 2010, 13:34

Me nje puthje te embel

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12370
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si do ta zgjonit te Dashuren-in nga Gjumi?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Sun 30 May 2010, 14:53

meni puthje te nxet
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10219
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si do ta zgjonit te Dashuren-in nga Gjumi?

Mesazh nga E Dashuruar prej Sun 30 May 2010, 17:02

Perqafime dhe puthje
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11050
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si do ta zgjonit te Dashuren-in nga Gjumi?

Mesazh nga Naki prej Sun 30 May 2010, 17:11

Qu o lesh qitma nje kafe se te theva ne mes

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18604
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si do ta zgjonit te Dashuren-in nga Gjumi?

Mesazh nga Arjana prej Sun 30 May 2010, 17:30

se kreve detyren ti si bashkeshort,ter naten gerrhisje me le e pa fjet,ska kafe tash rri mbaj sehir
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14401
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si do ta zgjonit te Dashuren-in nga Gjumi?

Mesazh nga Elhamiu prej Sun 30 May 2010, 21:44

me lidhatim puthje perqafim(v)

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12269
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si do ta zgjonit te Dashuren-in nga Gjumi?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 30 May 2010, 22:16

Zgjohu se po rezon dielli po fillon nje dite re per ne.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si do ta zgjonit te Dashuren-in nga Gjumi?

Mesazh nga Aristogata prej Sun 30 May 2010, 23:35

do ti coja nje sms
' zgjohu zemra ime hapi te bukrit sy
se vet jeta ime eshte mbyllur aty
zgjohu pra realitetin shiko
se pran ke nje vajz qe sa bota te do'

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10039
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si do ta zgjonit te Dashuren-in nga Gjumi?

Mesazh nga E Dashuruar prej Mon 31 May 2010, 12:21

Hmmmmm Ja jep Nje Shpull edhe Prej saj i Perfiton dy Gjona te Embla,
1.E Kfjell e Fuqizon
2.E Bon me te Revanshu me Kisssss...

avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11050
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si do ta zgjonit te Dashuren-in nga Gjumi?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi