» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

13 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 13 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Faqja 6 e 25 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 15 ... 25  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Naki prej Wed 02 Jun 2010, 13:38

Faleminderit mixhes

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18733
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 02 Jun 2010, 13:43

Eh Naki cfar te them eshte njeri me nje karakter te forte qe shum pak veta e kan cfar ta thote ta thote ne sy edhe nuk flet mbrapa shpine,,, se jan ber mashkujt me zi se femrat sot qe meren me shum me thashetheme por ky eshte edhe ngel naki sikur ka qene


Edituar pėr herė tė fundit nga Klea.Love nė Wed 02 Jun 2010, 13:46, edituar 1 herė gjithsej

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17091
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga E Dashuruar prej Wed 02 Jun 2010, 13:44

E respektuar shum tata klea
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11179
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Vizitor prej Wed 02 Jun 2010, 13:46

ket nakin un se njoh ama po shifet te gjith kan rrespekt mendoj se qenka njeri i mir dhe nga un rrespekt

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Vizitor prej Wed 02 Jun 2010, 14:58

I njejti qe ka qen dhe me pare veq emrin ka ndrru,po njeriu snderron kurr gjithmon i njejti mbete ashtu siq ka qen dhe njifet gjithashtu sa do qe i nderron emrat ujku kimen e nderron po zanatin se harron.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Kotelja prej Thu 03 Jun 2010, 09:06

Naki shkruajti:Faleminderit mixhes
Ti je i cmendur...

Princesha - e qete.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13395
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Interesant prej Thu 03 Jun 2010, 10:22

Kotelja, cfardo qe te shkruaj eshte pak per te jap nje opinion sa me te denjte dhe me real per te, nje femer shume reale dhe e sinqerte, nje person me te gjitha tiparet e mireqenies dhe te kultures , menquria e saj e tregon edhe vet karakterin e saj.
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13358
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Adisa prej Thu 03 Jun 2010, 10:53

Respekt per vellavin
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 11956
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 03 Jun 2010, 12:17

E bukur dhe shum e dashur nese je Adisa qe njoh un respekt
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11179
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Bruneta prej Thu 03 Jun 2010, 14:20

E mrekullushme

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12499
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 03 Jun 2010, 15:25

E shoqeruar
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11179
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Arjana prej Thu 03 Jun 2010, 15:46

e di cfare do nga jeta e saj,esht vetvetja,e embel me te gjithe
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14530
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 03 Jun 2010, 15:49

Eshte shum e perkushtuar ne forum
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11179
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 03 Jun 2010, 16:54

E njoh mire se kush eshte edhe per mua eshte shum e rrespektuar si gjithmone

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17091
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 03 Jun 2010, 19:43

Respektet e mia gjithmon per ty klea
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11179
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Geri prej Thu 03 Jun 2010, 19:54

V.I.P e Hapesira e Qiejve Shqiptare.Po qonka E dashuruar me vjen mire.
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15687
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Vizitor prej Fri 04 Jun 2010, 08:55

Nje Miku im qe pak mund te gjesh njerz me zemergjer si Geri, njeri qe me ben te qesh gjithmon, njeri qe di shakat dhe seriozitet , njeri qe ka vler te madhe per mua sjelljet e tij ,serioziteti i tij ,Miqesia e tij ,karakteri i tij jan keto qe ai i ka dhe jam shume krenare qe e quaj Mik ,sepse eshte mik i vertet i paster dhe pa interese.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Interesant prej Fri 04 Jun 2010, 09:13

Nje vajze me shume ambicie dhe perspektive, e hapur per miqesi dhe e sinqerte me te tjeret, nje mikesh e vertete per te gjithe.
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13358
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Vizitor prej Fri 04 Jun 2010, 09:38

Nje Mik im respet karakter te fort njeri qe me ben te ndihem se jam ne peje ,per mua eshte jo vetem komshi por dhe vella kam nderin qee kam Mik , sepse di te mbaj Miqesin di kur duhet te flas dhe kur jo ,me nje fjal qdo te mir e ka.
dhe nja eshte komshi imi dhe zguxon me u ba komshi i tjeter kujt

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga E Dashuruar prej Fri 04 Jun 2010, 09:44

Princesha mjafton te komunikosh me te edhe pse jan 5 minuta po ata 5 minuta jan shum te kendshme eshte njeri qe nuk keqkuptohet eshte vajze shum e edukuar edhe e rrespektuar ,me te gjithe puc motrushe
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11179
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Vizitor prej Fri 04 Jun 2010, 10:37

E dashur,e sjellshme, engjell me nje fjal

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga E Dashuruar prej Fri 04 Jun 2010, 10:52

Princesh e vertet
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11179
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Drini prej Fri 04 Jun 2010, 12:03

Nuk e njoh
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11315
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Vizitor prej Fri 04 Jun 2010, 12:07

I sjellshem i respektuar nje shok dhe mik i mire

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Drini prej Fri 04 Jun 2010, 12:12

Nofken Princeshe..e tille ne qendrimin qe mban, por mikeshe me shume vlera, aspak mendjemadhe...tamam zemer
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11315
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Arjana prej Fri 04 Jun 2010, 13:13

lumi i Drinit i njohur per te gjithe
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14530
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Vizitor prej Fri 04 Jun 2010, 13:27

Vjaz nga pogradeci qe do e marrim nuse ne kosove deshe e sdeshe ne te morem

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Arjana prej Fri 04 Jun 2010, 13:30

burri me mungon vetem moj Pejane kujdes se mos te marrim ketej nga shqiperia e ty e lum un pastaj do kem motrushen me afer
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14530
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga deti prej Fri 04 Jun 2010, 13:32

E mire shume, tamam per nuse Kosove.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13219
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Arjana prej Fri 04 Jun 2010, 13:34

nuk flet shume,pak fjale me vend neper postime
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14530
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga E Dashuruar prej Fri 04 Jun 2010, 18:21

E sjellshme e dashur
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11179
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 04 Jun 2010, 20:25

Rrespektuar edhe shum njeri i qete

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17091
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga ...MaShtruSja.. prej Fri 04 Jun 2010, 20:34

E SinqerT
avatar
...MaShtruSja..

Shteti : Ne.Stockholmi
Postime : 139
Kyējet nė forum : 8525
Regjistruar mė : 04/06/2010
Profesioni : Qe i jep kuptim jetes

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga memaliaj prej Fri 04 Jun 2010, 21:16

se di thon dhe thot qe eshte mashtruse

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11687
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Vizitor prej Fri 04 Jun 2010, 21:36

Nje mik i respektuar

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Bruneta prej Fri 04 Jun 2010, 22:18

Intelegjente

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12499
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga ...MaShtruSja.. prej Sat 05 Jun 2010, 13:14

E RespeKtuaR
avatar
...MaShtruSja..

Shteti : Ne.Stockholmi
Postime : 139
Kyējet nė forum : 8525
Regjistruar mė : 04/06/2010
Profesioni : Qe i jep kuptim jetes

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Vizitor prej Sat 05 Jun 2010, 13:34

E sjellshme

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga E Dashuruar prej Sat 05 Jun 2010, 15:48

Princesh e motres
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11179
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 05 Jun 2010, 18:00

Inteligjente shum e embel me te gjithe edhe e edukuar

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17091
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 6 e 25 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 15 ... 25  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi