» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Fri 17 Feb 2017, 10:34 nga Dardania

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154063 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3376)
 
Adisa (3282)
 


Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Faqja 1 e 25 1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Sun 23 May 2010, 18:16

Jasht Temes Stafi
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 9445
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Kotelja prej Sun 23 May 2010, 23:45

Veshtire per tu definuar.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3135
Kyējet nė forum : 12488
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga princi prej Sun 23 May 2010, 23:55

emir duket respekte
avatar
princi

Postime : 299
Kyējet nė forum : 8330
Regjistruar mė : 29/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Besi prej Sun 23 May 2010, 23:59

I dyti prej fundit.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 9500
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Kotelja prej Mon 24 May 2010, 00:23

I misheruar me teorite.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3135
Kyējet nė forum : 12488
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Besi prej Mon 24 May 2010, 00:27

Ne menyre te gabuar mendon se lokacioni e bene te ndryshoje per te mire.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 9500
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Kotelja prej Mon 24 May 2010, 00:30

Para se te besh lidhjen mes meje dhe lokacionit, duhet pak kohe per ta kuptuar filozofine e vet lokacionit. Une jam e lidhur me gjithcka dhe e shkeputur nga cdo gje.

Kokeforte.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3135
Kyējet nė forum : 12488
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Besi prej Mon 24 May 2010, 00:38

Kerkoje ndjese per shpejtesine e mendimit.Tani e bera lidhjen dhe mendimi im eshte se lokacioni me ty eshte gravitet.Sa do larte qe iken,ne fund do terhiqesh aty.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 9500
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Kotelja prej Mon 24 May 2010, 00:43

Gabuat per te dyten here, nuk do ta pres te treten.

Me veshtiresi pajtohet me diversitetin.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3135
Kyējet nė forum : 12488
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Besi prej Mon 24 May 2010, 00:47

Kam gabuar edhe njehere para ketyre dy hereve.Mos e prit te katerten se do te acarohesh fest

E palekundshme.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 9500
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Interesant prej Mon 24 May 2010, 09:25

Personalitet i vecante, vleresues i mirefillte, din te pervetsoi ate qe eshte produktive, dhe din te analizoi ate qe eshte e hudhur. Ka karakter si asnje ketu, ka qendrim te paluhatshem, nje person me shume tipare pozitive, dhe realist e i sinqert me te tjeret .
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 12455
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Vizitor prej Mon 24 May 2010, 09:41

Nje njeri qe i njef njerzit dhe din ti dalloj ata me vler, njeri i respektuar ,i sinqert i dashur me te gjith por dhe i prer per vendimet e tij qe asniher nuk gabon e kam mik te vertet si dhe kojshi vendas timin qe sdo e ndrroja as me flori ,sepse eshte vet flori.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Interesant prej Mon 24 May 2010, 12:59

Nje vajze me karakter dhe moral te ralle, nje studente e shkelqyer, nje vendase me etike te larte, nje bukuroshe e sjellshme Very Happy
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 12455
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga princi prej Mon 24 May 2010, 13:05

nuk e njoh se di cka te them
avatar
princi

Postime : 299
Kyējet nė forum : 8330
Regjistruar mė : 29/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Vizitor prej Mon 24 May 2010, 13:08

Nje njeri me respekt dhe karakter te fort , ka kohe qe e njof dhe besoj te jete keshtu gjithmon.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Mirja prej Mon 24 May 2010, 14:18

E mir
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 9954
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Mon 24 May 2010, 14:26

e dashur shum
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 9445
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 24 May 2010, 17:01

i qete si njeri kushtrimi

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16188
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Kotelja prej Mon 24 May 2010, 19:08

Rendesi ka qe e thote haptas ate qe e mendon dhe per kete duhet guxim, edhe nese ajo cfare thote dhemb.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3135
Kyējet nė forum : 12488
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga memaliaj prej Mon 24 May 2010, 19:10

no coment.
me e mira

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 10784
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 24 May 2010, 19:11

Jep mesim me shkrimet e saj njeri per tu vleresuar ne gjdo aspekt qe ka rrespekte KOTELE

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16188
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga memaliaj prej Mon 24 May 2010, 19:27

mos u ngut o goc mos u ngut se me bere te padukshem fare hahahaaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 10784
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Kotelja prej Mon 24 May 2010, 19:32

Shume i vecante per mua, me gjithe arritjet qe ka bere ne jete thjeshtesia dhe humori e bejne unik. Te kam shume xhan!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3135
Kyējet nė forum : 12488
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Mon 24 May 2010, 19:35

kam thon dhe prap them kj avajz asht e veqant me te gjitha intelegjente e edukume ika te gjitha i lumi aj si eka fat
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 9445
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Aristogata prej Mon 24 May 2010, 19:58

e konsideroj vella , eshte njeri i mrekullueshem :puthje: :puthje: :puthje:

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 9265
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Arjana prej Mon 24 May 2010, 21:17

e shkathet,e zgjuar,shum xhan e kam motrushen
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13627
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Mirja prej Mon 24 May 2010, 22:13

E zgjuar
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 9954
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 24 May 2010, 22:18

Anna goce shum e dashur edhe e rrespektuar mjafton ta njohesh se sa eshte dhene pas dashurise se saj te pa humbur mjafton te komunikosh me te edhe pse jan 5 minuta po ata 5 minuta jan shum te kendshme eshte njeri qe nuk keqkuptohet eshte goce shum e edukuar edhe e rrespektuar ,me te gjithe puc motrushe

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16188
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Mon 24 May 2010, 22:23

kjo siper ka zemren shum te madhe dhe i don te gjith ata njerz te mir dhe te sjellshum
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 9445
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Mirja prej Mon 24 May 2010, 22:23

E sinqert Klea
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 9954
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Mon 24 May 2010, 22:24

e dashur
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 9445
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Mirja prej Mon 24 May 2010, 22:26

Po a

I mir esht
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 9954
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 24 May 2010, 22:27

shum goce e qete rrin ne boten e qudirave

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16188
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Arni-y prej Tue 25 May 2010, 01:50

E qetė nė gjallėrinė shpyrtėrore...
e vėrteta e saj jeton para kohės momentale - andaj prisni pak, qė ta njihni shumė!

Shumė e sinqertė dhe ka rrespektin mė tė madh nga unė!
avatar
Arni-y

Shteti : Shkup i Emathisė sė Illyrisė
Postime : 222
Kyējet nė forum : 7892
Regjistruar mė : 12/04/2010
Profesioni : student: i Fakultetit tė Arteve Dramatike - aktrim

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Besi prej Tue 25 May 2010, 09:55

I zgjuar dhe me nje bote te gjere perbrenda vetes.Di te jete falenderues dhe mirenjohes ne menyren e tij.E sotmja e tij,tregon se te nesermen mund ta kete plote drite.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 9500
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga E Dashuruar prej Tue 25 May 2010, 11:41

Nuk e njoh
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 10276
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Interesant prej Tue 25 May 2010, 12:14

Nuk e njoh se kush eshte, por ne baze te shkrimeve shifet shume e edukuar dhe e sinqerte, e shoqeruar dhe ka qejf shoqerine Very Happy
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 12455
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Tue 25 May 2010, 12:32

daji mir ama i njianshum
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 9445
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Interesant prej Tue 25 May 2010, 12:36

Mendoj se ka nevoj te kete nje personalitet te tijin , gje qe shume njerezve i mungon.
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 12455
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Tue 25 May 2010, 13:02

mendoj se dikujt i mungon guximi te jet i drejt per te gjith
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 9445
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opinioni juaj per anetarin/ anetaren

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 25 1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi