» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

13 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 13 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Gruaja me e lumtur ne bote!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Gruaja me e lumtur ne bote!

Mesazh nga PRINCO prej Sat 22 May 2010, 10:46

Thuaj: PoPo...buzeqeshjes tende te embel qe u sjell dashuri te tjereve!!!

Po...fjales tende te bukur qe nderton shoqeri te dobishme dhe largon ziliqaret!!!

Po...lemoshes qe gezon zemrat e te skamurit dhe plteson nevojat e te uriturit!!!

Po...leximitte Kur'anit me respekt,duke e studiuar,zbatuar keshillat e tij dhe duke u penduar!!!

Po...lutjes dhe dhikrit te shumte,sinqeritetit dhe pendimit te herepashershem ,edukimit te femijeve tuaj,arsimimit dhe
orientimit drejt se dobishmes!!!

Po...ruajtjes dhe mbulimit te vetvetes,qe e ka urdheruar Zoti.Kjo eshte rruga e sigurt e imunitetit femeror!!!

Po...shoqerimit me me ato qe e kane frige Allahun,eduan fene dhe respektojne vlerat!!!

Po...respektit te prinderve ,aferit te farefisit,nderimit te komshiut dhe kujdesjes ndaj bonjakut!!!

Po...leximit dhe studimit te dobishem te librit terheqes dhe me vlere!!!

firma.................................................................................................................................................................................
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė, i dėgjueshėm nė kohė tė pleqėrisė.
Aty ku ska MORAL, Ligji nuk ka vler........
avatar
PRINCO

Shteti : Mbi token E ZOTIT
Postime : 188
Kyējet nė forum : 8935
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gruaja me e lumtur ne bote!

Mesazh nga Vizitor prej Sat 22 May 2010, 12:44

PRINCO shkruajti:Thuaj: PoPo...buzeqeshjes tende te embel qe u sjell dashuri te tjereve!!!

Po...fjales tende te bukur qe nderton shoqeri te dobishme dhe largon ziliqaret!!!

Po...lemoshes qe gezon zemrat e te skamurit dhe plteson nevojat e te uriturit!!!

Po...leximitte Kur'anit me respekt,duke e studiuar,zbatuar keshillat e tij dhe dukeu penduar!!!

Po...lutjes dhe dhikrit te shumte,sinqeritetit dhe pendimit te herepashershem ,edukimit te femijeve tuaj,arsimimit dhe orientimit
drejt se dobishmes!!!

Po...ruajtjes dhe mbulimit te vetvetes,qe e ka urdheruar Zoti.Kjo eshte rruga e sigurt e imunitetit femeror!!!

Po...shoqerimit me me ato qe e kane frige Allahun,eduan fene dhe respektojne vlerat!!!

Po...respektit te prinderve ,aferit te farefisit,nderimit te komshiut dhe kujdesjes ndaj bonjakut!!!

Po...leximit dhe studimit te dobishem te librit terheqes dhe me vlere!!!

Taman kjo eshte e vertet te lumt PRINCO per kete qe ke sjell ,per gjith gjinin Femrore keto jan me te rendesishmet qe ti ken.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi