» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Gjimnazistja prej Sun 11 Apr 2010, 12:17

Nese jeta ime do te merrte fund dhe do te kisha vetem 24-ore jete, do te fshija tutje pelhuren e lehte te hareses qe do te kishte mbuluar kujtimet me te bukura te jetes sime dhe do ti shpalosja ato nje e nga nje per te perjetuar serisht ato emocione qe me falen dikur.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10493
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Elhamiu prej Sun 11 Apr 2010, 13:50

do bej te pa munderen per x se edua me vertet

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12269
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Besi prej Tue 27 Apr 2010, 23:03

Do rrija ne pishine gjithe diten.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10274
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Gjimnazistja prej Tue 27 Apr 2010, 23:16

Temat "Cka do te beje..." u bashkua me temen "Cfare do te benit nese neser do te ishte dita e fundit e jetes." kane permbajtje te njejte.
Ju faleminderit.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10493
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Arni-y prej Wed 28 Apr 2010, 00:22

do vritja vehten qė nė atė ēast kur tė kuptoja se nesėr mė mbaron jeta!
mė leht ashtu!
avatar
Arni-y

Shteti : Shkup i Emathisė sė Illyrisė
Postime : 222
Kyējet nė forum : 8666
Regjistruar mė : 12/04/2010
Profesioni : student: i Fakultetit tė Arteve Dramatike - aktrim

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Arjana prej Wed 28 Apr 2010, 00:25

do qeshja me te madhe ndoshta keshtu besoja se behet fjale per nje farse te shpifur
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14401
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Gjimnazistja prej Sat 08 May 2010, 19:34

Nese e nesermja do te ishte dita e fundit e jetes sime, do ta shfrytezoja ate dite per ti rene botes rreth e rrotull.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10493
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga E Dashuruar prej Fri 21 May 2010, 15:53

Duke filluar qe prej leximit te kesaj teme ju keni edhe 24 ore jete...Si do ta kaloni?C'do beni?
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11050
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga deti prej Fri 21 May 2010, 15:55

Si cdo dite tjeter duke mos besuar se vertete keto do te ishin 24 oret e fundit. Do e merrja kete si shaka te jetes.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13090
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Mirja prej Fri 21 May 2010, 15:57

Do ti kaloja me familje
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 10728
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga E Dashuruar prej Fri 21 May 2010, 15:58

Padyshim me njerezit qe dua me shume...asgje ekstreme...po dhe sikur te duam ta shfrytezojme ekstremisht thjesht fakti te mendojme se kemi 24 oret e fundit na ngrin ne vend e I kalojme me te dridhura
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11050
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Besi prej Sun 23 May 2010, 23:31

Do haja gjithe kohen qershija.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10274
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Gjimnazistja prej Mon 24 May 2010, 00:14

Tema "Cfare do benit nese neser do ishte dita e fundit e jetes tuaj" me temen "24-oreshi i fundit" u bashkuan ne nje te vetme, trajtojne te njejten tematike.
Ju faleminderit!

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10493
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Arni-y prej Mon 24 May 2010, 05:05

do e kėndoja kėngėn "Goodbye my Lover, goodbye my friend" =D
avatar
Arni-y

Shteti : Shkup i Emathisė sė Illyrisė
Postime : 222
Kyējet nė forum : 8666
Regjistruar mė : 12/04/2010
Profesioni : student: i Fakultetit tė Arteve Dramatike - aktrim

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga PRINCO prej Mon 24 May 2010, 11:24

vec udhtime qe tash deri neser per nje shetitje per ne turqi...

firma.................................................................................................................................................................................
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė, i dėgjueshėm nė kohė tė pleqėrisė.
Aty ku ska MORAL, Ligji nuk ka vler........
avatar
PRINCO

Shteti : Mbi token E ZOTIT
Postime : 188
Kyējet nė forum : 8806
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga E Dashuruar prej Fri 28 May 2010, 13:56

Arni-y shkruajti:do e kėndoja kėngėn "Goodbye my Lover, goodbye my friend" =D
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11050
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Bruneta prej Fri 28 May 2010, 15:22

Duke bredhur posht lart

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12370
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Arjana prej Fri 28 May 2010, 17:28

do haja qershi se vdes per to,mos ikja e me stomakun bosh e me merte malli per qershi ne ate bote
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14401
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Naki prej Fri 28 May 2010, 19:17

Arjana shkruajti:do haja qershi se vdes per to,mos ikja e me stomakun bosh e me merte malli per qershi ne ate bote
Si do i haje qershit me berthame apo pa berthame
Nuk di cfar do beja jane momente qe nuk mund te thuhen kur nuk dim si do reagonte truri kur e di fundin

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18604
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 28 May 2010, 19:19

Hahahaha te bej puci puci une edhe te vdes atehere

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16962
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga E Dashuruar prej Fri 28 May 2010, 20:05

Hallall ma boni
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11050
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Bruneta prej Fri 28 May 2010, 22:18

Do e kaloja me gjithe miqt e mij

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12370
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Vizitor prej Sat 29 May 2010, 00:20

Duke kenduar.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Arjana prej Sat 29 May 2010, 02:27

Naki shkruajti:
Arjana shkruajti:do haja qershi se vdes per to,mos ikja e me stomakun bosh e me merte malli per qershi ne ate bote
Si do i haje qershit me berthame apo pa berthame
Nuk di cfar do beja jane momente qe nuk mund te thuhen kur nuk dim si do reagonte truri kur e di fundin


do i merja mjetet e peshkimit Nakit,se mos i ngelet hatri e vjen andej nga ana tjeter me kerkon
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14401
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Bruneta prej Sat 29 May 2010, 11:45

Duke qeshur

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12370
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga E Dashuruar prej Sat 29 May 2010, 13:37

Duke thon ne cdo sek fjalen La-ilahe-ilallah
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11050
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Bruneta prej Sat 29 May 2010, 15:29

Duke vallezuar tango

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12370
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Arni-y prej Sat 29 May 2010, 18:19

Do qaja pėr gjakun tim shqiptarė qė do ngeli nė kėtė botė!
avatar
Arni-y

Shteti : Shkup i Emathisė sė Illyrisė
Postime : 222
Kyējet nė forum : 8666
Regjistruar mė : 12/04/2010
Profesioni : student: i Fakultetit tė Arteve Dramatike - aktrim

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga SamkaQika prej Sat 29 May 2010, 19:10

Duke tu bae Sex bre diejt moo hahahaha
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 8995
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Bruneta prej Sat 29 May 2010, 22:20

Do i kaloja pran Kushtrimit

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12370
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga E Dashuruar prej Sun 30 May 2010, 10:34

Te jem pran te dashurit tim ne 24 oreshin e fundit
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11050
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Bruneta prej Sun 30 May 2010, 13:16

Pran buzeve te Kushtrimit

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12370
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Katilja prej Mon 17 Jun 2013, 14:17

me familjen nrm qe poooo

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6616
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 24 orshi i fundit...si do ta kaloni???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi