» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Cilin tipar te karakterit te njeriut ēmoni me teper?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Cilin tipar te karakterit te njeriut ēmoni me teper?

Mesazh nga E Dashuruar prej Fri 21 May 2010, 15:50

Tipari qe cmoj me shume te nje njeri eshte NDERSHMERIA dhe SINQERITETI.Jane me te vertete per tu vleresuar.


Respekt
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11161
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cilin tipar te karakterit te njeriut ēmoni me teper?

Mesazh nga deti prej Fri 21 May 2010, 15:52

Thjeshtesine dhe sinqeritetin.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13201
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cilin tipar te karakterit te njeriut ēmoni me teper?

Mesazh nga Mirja prej Fri 21 May 2010, 16:09

Sinqeritetin
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 10839
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cilin tipar te karakterit te njeriut ēmoni me teper?

Mesazh nga anea prej Fri 21 May 2010, 23:57

qendrushmerin
avatar
anea

Shteti : prishtine
Postime : 147
Kyējet nė forum : 8793
Regjistruar mė : 02/03/2010
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cilin tipar te karakterit te njeriut ēmoni me teper?

Mesazh nga PRINCO prej Sat 22 May 2010, 10:09

sinqeritetin dhe modestin.........

firma.................................................................................................................................................................................
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė, i dėgjueshėm nė kohė tė pleqėrisė.
Aty ku ska MORAL, Ligji nuk ka vler........
avatar
PRINCO

Shteti : Mbi token E ZOTIT
Postime : 188
Kyējet nė forum : 8917
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cilin tipar te karakterit te njeriut ēmoni me teper?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 22 May 2010, 14:30

Sinqeritetin dhe Thjeshtesin

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cilin tipar te karakterit te njeriut ēmoni me teper?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Sat 22 May 2010, 14:50

edukata arsimimi intelegjenca
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10330
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cilin tipar te karakterit te njeriut ēmoni me teper?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 22 May 2010, 15:37

Perballjen me te tjeret,

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cilin tipar te karakterit te njeriut ēmoni me teper?

Mesazh nga Arjana prej Sat 22 May 2010, 19:09

thjeshtesin,e besen ne fjalen e dhen
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14512
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cilin tipar te karakterit te njeriut ēmoni me teper?

Mesazh nga Aristogata prej Mon 24 May 2010, 20:43

mirnjohjen

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10150
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cilin tipar te karakterit te njeriut ēmoni me teper?

Mesazh nga Arjana prej Mon 24 May 2010, 20:46

zgjuarsine
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14512
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cilin tipar te karakterit te njeriut ēmoni me teper?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Mon 24 May 2010, 22:14

karakteri
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10330
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cilin tipar te karakterit te njeriut ēmoni me teper?

Mesazh nga Besi prej Tue 25 May 2010, 10:03

Njerezit e sincert me veten dhe assesi ata qe pretendojne se jane me te tjeret.Njerezit qe kane karakter te ndertuar mire mbi parimet e tyre dhe qe jane te palekundshem.Njerezit qe kane nje doze te mjaftuheshme te mendjemadhesise dhe indiferences ndaj njerezve.Njerezit qe dine ta kontrollojne veten dhe lejojne qe gjithnje te flase arsyea,dhe assesi emocioni.
Dhe me se shumti,njerezit qe e shqiptojne vetem ate fjale qe jane ne gjendje ta mbrojne ne cdo kohe,vend apo rrethane dhe para cdo kujte.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10385
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cilin tipar te karakterit te njeriut ēmoni me teper?

Mesazh nga E Dashuruar prej Tue 25 May 2010, 11:38

Sinqeritetin,Drejtesin,Moralin!
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11161
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cilin tipar te karakterit te njeriut ēmoni me teper?

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 25 May 2010, 17:24

Thjeshtesine edhe sinqeritetin

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17073
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cilin tipar te karakterit te njeriut ēmoni me teper?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Tue 25 May 2010, 18:08

sinqeriteti dhe gjenijale si kjo klea
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10330
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cilin tipar te karakterit te njeriut ēmoni me teper?

Mesazh nga Arjana prej Tue 25 May 2010, 20:25

fjal pak e pune shume
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14512
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cilin tipar te karakterit te njeriut ēmoni me teper?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Tue 25 May 2010, 21:14

fol per diko tjeter
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10330
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cilin tipar te karakterit te njeriut ēmoni me teper?

Mesazh nga Arjana prej Tue 25 May 2010, 21:17

qendrueshmerin e personit ne situata te ndryshme
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14512
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cilin tipar te karakterit te njeriut ēmoni me teper?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Tue 25 May 2010, 21:28

zemer mir
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10330
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cilin tipar te karakterit te njeriut ēmoni me teper?

Mesazh nga E Dashuruar prej Fri 28 May 2010, 13:54

Besimin dhe sinqeritetin
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11161
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cilin tipar te karakterit te njeriut ēmoni me teper?

Mesazh nga deti prej Fri 28 May 2010, 14:23

sinqeritetin dhe modestine
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13201
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cilin tipar te karakterit te njeriut ēmoni me teper?

Mesazh nga E Dashuruar prej Fri 28 May 2010, 14:42

Sinqeritetin dhe Moralin.!
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11161
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cilin tipar te karakterit te njeriut ēmoni me teper?

Mesazh nga Bruneta prej Fri 28 May 2010, 15:17

Sinqertetin dhe thejshtesin e tij

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12481
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cilin tipar te karakterit te njeriut ēmoni me teper?

Mesazh nga E Dashuruar prej Sun 30 May 2010, 10:37

Sinqeriteti dhe drejtesia.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11161
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cilin tipar te karakterit te njeriut ēmoni me teper?

Mesazh nga Bruneta prej Sun 30 May 2010, 13:11

Sinqeritetin,thejshtesin dhe afersin

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12481
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cilin tipar te karakterit te njeriut ēmoni me teper?

Mesazh nga E Dashuruar prej Mon 31 May 2010, 12:58

Sinqeritetin,Drejtesin,Moralin dhe Respektin.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11161
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cilin tipar te karakterit te njeriut ēmoni me teper?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Mon 31 May 2010, 13:08

moralin sinqeritetin dhe modestin
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10330
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cilin tipar te karakterit te njeriut ēmoni me teper?

Mesazh nga ...MaShtruSja.. prej Fri 04 Jun 2010, 20:33

Sinqeritetin-Morali-Drejtesin-Thjeshtesine
avatar
...MaShtruSja..

Shteti : Ne.Stockholmi
Postime : 139
Kyējet nė forum : 8507
Regjistruar mė : 04/06/2010
Profesioni : Qe i jep kuptim jetes

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cilin tipar te karakterit te njeriut ēmoni me teper?

Mesazh nga Katilja prej Mon 17 Jun 2013, 14:21

sinqeritetin e thjeshtesin

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6727
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cilin tipar te karakterit te njeriut ēmoni me teper?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi