» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Fri 17 Feb 2017, 10:34 nga Dardania

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154063 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3376)
 
Adisa (3282)
 


Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Faqja 1 e 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Kujt deshironi per momentin t`ia fusni shpull?

Mesazh nga donita prej Wed 16 Dec 2009, 22:49

drinit
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 9700
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Drini prej Wed 16 Dec 2009, 22:50

Donites nje te bute
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 10505
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga donita prej Wed 16 Dec 2009, 22:53

drinit nje te fort hhaahahah
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 9700
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga lolita prej Wed 16 Dec 2009, 23:19

Dones

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14290
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga donita prej Wed 16 Dec 2009, 23:20

Lolite nje shpull te ftoht
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 9700
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Bruneta prej Thu 11 Feb 2010, 16:26

Nje Detit meqe eshte ne forum

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 11689
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Voglushja prej Thu 11 Feb 2010, 16:37

Eshte dhe nje tem e njejt si kjo.Ju lutem mos hapni tema te njejta nga dy here!

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11074
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Anhela prej Thu 11 Feb 2010, 17:19

dikuj qe s'eshte ktu!

firma.................................................................................................................................................................................
◄███▓▒░░Love makes the world go around!◄███▓▒░░
avatar
Anhela

Shteti : Prishtin
Postime : 542
Kyējet nė forum : 8682
Regjistruar mė : 04/02/2010
Profesioni : Kontabiliste.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Besi prej Thu 11 Feb 2010, 17:28

Kesaj siper dhe ta kujtoj pas 1 muaje si dhurat.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 9593
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Anhela prej Thu 11 Feb 2010, 19:12

Ktij siper ta ket dhe ky si dhurat dhe mos te harroj ta kujtoj sot 1 muaj !

firma.................................................................................................................................................................................
◄███▓▒░░Love makes the world go around!◄███▓▒░░
avatar
Anhela

Shteti : Prishtin
Postime : 542
Kyējet nė forum : 8682
Regjistruar mė : 04/02/2010
Profesioni : Kontabiliste.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Vizitor prej Thu 11 Feb 2010, 22:12

Per Nakin nje kot per qejf.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Interesant prej Fri 12 Feb 2010, 10:32

kesaj lart meje, vetem pse eshte e mire Very Happy cherry upss me fal se gabova haha Shocked
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 12548
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Bruneta prej Tue 16 Feb 2010, 12:37

Nje per Princin

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 11689
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Anhela prej Tue 16 Feb 2010, 13:11

Interesantit ashtu per qejf

firma.................................................................................................................................................................................
◄███▓▒░░Love makes the world go around!◄███▓▒░░
avatar
Anhela

Shteti : Prishtin
Postime : 542
Kyējet nė forum : 8682
Regjistruar mė : 04/02/2010
Profesioni : Kontabiliste.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Interesant prej Tue 16 Feb 2010, 13:15

Anhela shkruajti:Interesantit ashtu per qejf

auuu cka i paske shpullat e forta more Embarassed cka ki ushttru more hahaha

Po ja kthej njo ma te vogel Anheles, nese te dham skom cka me te bo se i kom te ronda vet qeshtu hahaa Mad
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 12548
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Vizitor prej Tue 16 Feb 2010, 13:23

Gerit

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Vizitor prej Tue 16 Feb 2010, 13:24

Gerit se me mori malli

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Bruneta prej Tue 16 Feb 2010, 22:25

Nje te nxeht per NAKIN per me faleminderuar qe ma ka dhene Graden e Moderatores

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 11689
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Drini prej Tue 16 Feb 2010, 23:41

Kesaj siper nje vitheve te nxehte a!
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 10505
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Bruneta prej Sat 20 Feb 2010, 19:10

Drini shkruajti:Kesaj siper nje vitheve te nxehte a!
hahahah dhe une ty nje te nxeht ne dy faqet

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 11689
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Vizitor prej Tue 13 Apr 2010, 20:57

Interesantit
Nakit

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Vizitor prej Tue 13 Apr 2010, 23:34

Askujt kush e meriton vie koha dhe ja jap vehtes shpullat

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Geri prej Tue 13 Apr 2010, 23:37

Arles me i thon noten e mire.
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 14877
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Tue 13 Apr 2010, 23:40

njones se eka meritu
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 9538
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Tue 13 Apr 2010, 23:42

ZEMRUSHJA shkruajti:Nje te nxeht per NAKIN per me faleminderuar qe ma ka dhene Graden e Moderatores

urime grada llokum se metvrtet ti e merito
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 9538
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 14 Apr 2010, 01:44

Besit se mendon se do behet tipi im per 28 dite haha

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16281
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Besi prej Wed 14 Apr 2010, 01:46

Per 28 dite intensive edhe tip ideal i Adelina Ismajlit behem, Very Happy Nje shpull edhe per ty,qe te mer gjumi me shpejte,pa menduar gjate.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 9593
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 14 Apr 2010, 01:49

hahaha ja nje tjeter se ika gjum une bessi

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16281
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Besi prej Wed 14 Apr 2010, 01:51

Kam pershtypjen se nuk fleni menjehere.Keshtu qe nje shpull per neser ne mengjes kur t'ju del gjumi.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 9593
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Wed 14 Apr 2010, 12:13

ja kisha fut nje shpull te forte nje personit se e meriton
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 9538
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Vizitor prej Wed 14 Apr 2010, 12:22

Beji dy te forta , kushtrim kete te dyten e ke nga arla thuaj

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Interesant prej Wed 14 Apr 2010, 12:23

nje shpull te rende ia kisha dhene dikuj qe eshte duke iu kruar veshi Mad
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 12548
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Vizitor prej Wed 14 Apr 2010, 13:22

Interesantit

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Wed 14 Apr 2010, 14:12

arla shkruajti:Beji dy te forta , kushtrim kete te dyten e ke nga arla thuaj

o arla shum me pelqen ti se i kupton gjerat shpejt dhe ti din me komuniku me antart ,arla nje shpull te forte dhe per ty se na plase te gjithve si nuk po kthehesh ne staf
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 9538
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Vizitor prej Wed 14 Apr 2010, 14:34

Gerit se me merr malli ndonjeher

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga memaliaj prej Wed 14 Apr 2010, 18:25

te gjithve ketyre lart nga nje shpull, u bot juuuu hahahaaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 10877
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Interesant prej Wed 14 Apr 2010, 18:30

Nje shpull per ata qe i dalin lotet ende pa e marr shpullen Sad
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 12548
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 14 Apr 2010, 18:38

Disave qe bejne si te ditur pfff

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16281
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Geri prej Wed 14 Apr 2010, 18:43

Mendje mdhenjve te forumit.
Pa me shpetu dhe Princesha
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 14877
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga memaliaj prej Wed 14 Apr 2010, 18:47

do ta kesh me nje geri geri ti rezik hahahaaa
nje shpull per tu lal, nje per klean dhe nje per interesantin, u bo stafi ketu hahahaaaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 10877
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt nga forumi kishit dashur ti ja fusni shpullė!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi