» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Postieri fsheh 20.000 letra nė garazh

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Postieri fsheh 20.000 letra nė garazh

Mesazh nga BeLti prej Tue 18 May 2010, 11:46

Postieri fsheh 20.000 letra nė garazh

Rreth 20.000 letra, disa tė vjetra edhe mė shumė se dhjetė vjet, janė gjetur nė garazhin e njė postieri nė qytetin amerikan tė Philadelphias.
Grumbulli i letrave ėshtė zbuluar nė prill gjatė vizitės sė menaxhmentit tė kompanisė nė shtėpinė e postierit pas mungesės sė tij nė punė pėr disa ditė.

FBI njoftoi se janė nevojitur tre kamionė tė postės pėr t’i tėrhequr tė gjitha letrat. Hetuesit ende po pėrpiqen ta gjejnė postierin pėr ta marrė nė pyetje.

Ndėrmjet postės sė zbuluar gjenden edhe njė numėr i madh i ēeqeve, llogarive dhe letrave zyrtare. Shumica prej tyre janė dėrguar nė adresat nė tė cilat pritej tė mbėrrinin vite mė parė. /
avatar
BeLti

Shteti : Mitrovicė
Postime : 235
Kyējet nė forum : 9226
Regjistruar mė : 24/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi