» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Yllka Kuqi mė njė videoklip tė ri

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Yllka Kuqi mė njė videoklip tė ri

Mesazh nga Vizitor prej Sat 15 May 2010, 22:54

Yllka Kuqi mė njė videoklip tė ri

Yllka Kuqi mė nė fund ėshtė
nė televizionet tona. Ajo kėto ditė po promovon atė, si nė internet, ashtu edhe nėpėr televizione.
Baby jam femėr titullohet kėnga dhe kjo
ėshtė e para kėngė e realizuar me videoklip e kėngėtares, pavarėsisht
karriera e saj ka filluar vite mė parė.
Kėngėn e ka paraqitur nė programet festive pėr vitin e ri, ndėrkohė qė shpreson tė pėlqehet videoklipi, sikur ėshtė pėlqyer kėnga.
Sigurisht se ndjehet shumė mirė pas realizimit tė kėtij projekti, pasi do tė ketė mundėsi tė jetė mė e shfaqur nėpėr televizione.
Yllka Kuqi ėshtė kėngėtare e festivaleve, meqė ka marrė pjesė pėr ēdo vit nė njėrin nga to. Ndėrkaq tashmė ėshtė e angazhuar pėr tė kėnduar ‘lve’ nė Oxygen shou”

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi