» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

16 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 16 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Djali dėshiron tė jetojė me Inva Mulėn

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Djali dėshiron tė jetojė me Inva Mulėn

Mesazh nga Vizitor prej Sat 15 May 2010, 22:53

Djali dėshiron tė jetojė me Inva Mulėn

Anthony, djali 14-vjeēar i ēiftit tė artistėve Pirro Ēako-Inva Mula, zgjedh tė qėndrojė me tė ėmėn pas vendimit tė divorcit tė prindėrve tė tij. Fakti qė 14
vjeēari vazhdon shkollėn nė Paris dhe pjesėn mė tė madhe tė jetės e ka kaluar
atje, ka bėrė qė ai tė pėrzgjedhė tė qėndrojė me tė ėmėn Invėn. Ēifti ndodhej nė
njė proces divorci prej 30 marsit tė vitit tė kaluar, ndėrsa gjyqtarja
Elona Gjoka u “detyrua” tė thėrrasė nga Franca Anthonyn dhe ta pyesė
se me cilin prind donte tė qėndronte, pėr shkak tė mungesės sė njė
zgjidhjeje me mirėkuptim nga kantautori Pirro Ēako dhe sopranoja me
famė botėrore Inva Mula, nė seancat e mėparshme, raporton revista tiranase Bluetooth.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi