» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Rita Ora do shfaqet nė videon e re “Over”

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Rita Ora do shfaqet nė videon e re “Over”

Mesazh nga Vizitor prej Sat 15 May 2010, 22:51

Rita Ora do shfaqet nė videon e re “Over”
Ne ju treguam javė mėparė qė shqiptarja Rita Ora do shfaqej nė videon e re “Over” tė rrepistit tė njohur Drake dhe tani po ju sjellim fotot e Ritės nga kjo
video.Kėnga ėshtė bėrė hit nė Amerikė dhe ėshtė hapi i parė qė Rita hedh nė tregun Amerikan tė muzikės.Ajo ka lidhur kontratė me RocNation tė Jay Z, kompani e cila po pėrgatit dhe albumin e saj muzikor.
Ndėrkohė, ne kemi mėsuar qė Rita ėshtė duke xhiruar njė
videoklip tė sajin dhe mezi presim tė shohim se ē’farė do tė sjellė, apo
nėse do tė transmetohet nė kanalet muzikore etj. Mė duket se mė nė fund
do ta kemi dhe ne njė shqipe nė MTV

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi