» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

17 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 17 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Michael Jackson ėshtė gjallė?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Michael Jackson ėshtė gjallė?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 14 May 2010, 13:05

Michael Jackson ėshtė gjallė?
Michael Jackson ėshtė gjallė dhe ai lėviz me njė shami nė fytyrė , duke u hequr
si njė njeri qė ėshtė djegur. Kėshtu shkruan faqja e internetit michaeljacksonhoaxforum.com, ndėrsa nė Youtube e Facebook shfaqet shpesh
njė video, ku thuhet se Jackson ka qenė i ftuar nė “Larry King Live” mė 25 qershor, ditėn e vdekjes sė tij. Nė fakt, gjithēka nisi
me shfaqjen nė kėtė show tė Dave Dave, tė cilit nė moshėn 6 vjeēare i ati i dogji fytyrėn. Ai mbijetoi
pėr mrekulli, ndėrsa e ėma shkroi njė libėr qė mė pas u bė film. Njė ditė ajo e ēoi tė birin nė Neverland,ku fėmija u miqėsua shumė me Michael Jacksonin, i cili e mori nėn kujdes, duke e ndihmuar edhe nė studime.


Kjo ėshtė historia zyrtare, por sipas thashethemeve nė internet, ėshtė pikėrisht
Michael Jackson qė fshihet pas fytyrės se Davet. Gjatė rrėfimit nė CNN, Dave tha se
kishte njė marrėdhėnie tė veēantė me Michaelin, i cili nuk e kishte braktisur asnjėherė.

Shume forume sociale flasin pėr ngjashmėri tė mėdha mes zėrit tė Jackson e Dave, madje
edhe ngjyra e syve ėshtė ajo e ish mbretit tė pop-it.
“Michael Jackson mori pjesė nė “Larry King Live” i maskuar si Dave Dave”, thotė
pėr“The Sun” administratori 28 vjeēar.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi