» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Dua ta dish...

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

Dua ta dish...

Mesazh nga SamkaQika prej Fri 14 May 2010, 03:34

Tema eshte
keshtu:Fjalia vazhdon,filloj une e para
Dua ta dish se nuk veprove mire
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9391
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua ta dish...

Mesazh nga SamkaQika prej Fri 14 May 2010, 03:35

Dua ta dish se jam On...
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9391
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua ta dish...

Mesazh nga deti prej Fri 14 May 2010, 08:20

Dua ta dish se edhe kur s'jam me ju, une jam me ju.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13486
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua ta dish...

Mesazh nga Gjimnazistja prej Fri 14 May 2010, 09:32

Dua te dish se nese ke vullnet dhe guxim te hekurt, mund t'ia dalesh qe te fitosh edhe nga humbja.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10889
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua ta dish...

Mesazh nga Vizitor prej Fri 14 May 2010, 09:34

Dua ta dishe se miqet e vertet te bejn te jetosh te ecesh perpara.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua ta dish...

Mesazh nga SamkaQika prej Fri 14 May 2010, 12:46

Dua ta dish Se NuuK Tee TraDheToJ Kurre.
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9391
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua ta dish...

Mesazh nga Gjimnazistja prej Fri 14 May 2010, 12:58

Dua te dish se pas cdo rrezimi mund te ngrihesh serish, madje ne disa raste me i forte se me pare.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10889
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua ta dish...

Mesazh nga SamkaQika prej Fri 14 May 2010, 12:59

Dua ta dish se te dua shum
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9391
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua ta dish...

Mesazh nga SamkaQika prej Fri 14 May 2010, 13:02

Dua ta dish se Ti je i vetmi ne zemren time
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9391
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua ta dish...

Mesazh nga Arjana prej Fri 14 May 2010, 21:00

dua ta dish qe genjeshtra ta zgjat hunden,pinokio
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14797
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua ta dish...

Mesazh nga Vizitor prej Fri 14 May 2010, 21:02

Dua ta dish se te kam xhan anna

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua ta dish...

Mesazh nga Arjana prej Fri 14 May 2010, 21:05

dua ta dish se ty po te prisja moj,humbe fare
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14797
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua ta dish...

Mesazh nga SamkaQika prej Fri 14 May 2010, 21:12

Dua ta dish se...Me mungon pa mas
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9391
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua ta dish...

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 14 May 2010, 21:45

dua ta dishe se po me ben te dyshoj ne shum gjera

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17358
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua ta dish...

Mesazh nga Aristogata prej Fri 14 May 2010, 22:29

dua te dish qe te dua shum motrushe :puthje: :puthje:

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10435
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua ta dish...

Mesazh nga SamkaQika prej Sun 16 May 2010, 20:16

Dua ta Dish se ...endje Mungesen tande shum
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9391
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua ta dish...

Mesazh nga Mirja prej Sun 16 May 2010, 22:19

Dua te dish se si un ska
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11124
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua ta dish...

Mesazh nga princi prej Sun 16 May 2010, 22:22

dua ta dishh se te dua
avatar
princi

Postime : 299
Kyējet nė forum : 9500
Regjistruar mė : 29/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua ta dish...

Mesazh nga Mirja prej Sun 16 May 2010, 22:45

Dua ta dish se nuk te besoj fare
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11124
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua ta dish...

Mesazh nga princi prej Sun 16 May 2010, 23:05

dua ta vereteoshh
avatar
princi

Postime : 299
Kyējet nė forum : 9500
Regjistruar mė : 29/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua ta dish...

Mesazh nga Arjana prej Sun 16 May 2010, 23:19

dua ta dish se erdha
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14797
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua ta dish...

Mesazh nga Besi prej Mon 17 May 2010, 13:42

Dua ta dish se per aske ne kete bote s'kam bere asnje hap drejte ndryshimit te karakterit.Por,per ty,po,bile shume.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10670
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua ta dish...

Mesazh nga Bruneta prej Mon 17 May 2010, 20:46

Dua ta dish se shume me mungon

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12766
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua ta dish...

Mesazh nga Kotelja prej Tue 18 May 2010, 13:12

Dua ta dish qe zemren time e ke shendrruar ne gur, ti!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13662
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua ta dish...

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Tue 18 May 2010, 13:30

ZEMRUSHJA shkruajti:Dua ta dish se shume me mungon

dua ta dish se lotet nuk te ndimojn
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10615
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua ta dish...

Mesazh nga Vizitor prej Sat 22 May 2010, 14:01

Dua ta dishe se gjithmon je ne gabim , dhe se nje dite do ta kuptosh dhe vete por do jete von.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua ta dish...

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Sat 22 May 2010, 14:10

ZEMRUSHJA shkruajti:Dua ta dish se shume me mungon

dua ta dish se un te pajtoj
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10615
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua ta dish...

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Sat 22 May 2010, 14:11

Princesha shkruajti:Dua ta dishe se gjithmon je ne gabim , dhe se nje dite do ta kuptosh dhe vete por do jete von.

dua ta dish pse mi flet keto fjal
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10615
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua ta dish...

Mesazh nga Vizitor prej Sat 22 May 2010, 14:12

Dua ta dish se nuk ta kam frigen ,sa do qe mundohesh te me percjellesh je zero prap per mua nuk eziston kot e ke , sa te mundohesh njeriut te ja tregosh rrugen e drejt prap se prap preferoj erresiren ne vend te drites.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua ta dish...

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Sat 22 May 2010, 14:15

dua ta dish se un edi se je e dashuruar deri ne vesh po mendoj se tash asht shum von
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10615
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua ta dish...

Mesazh nga Vizitor prej Sat 22 May 2010, 14:19

Dua ta dish se e dashurume jam komplet por ai nuk je ti ,ti do ishte gjeja me verber me vdekje po te isha e dashura jote , as nuk jam e dashuruar as e vdekur kurr mos te takofsha , njeri pa njeri je qe ta dish per mua je hiq dhe pik eshte nje fatlum tjeter nje pellumb qe per mua eshte jeta ime .

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua ta dish...

Mesazh nga Interesant prej Sat 22 May 2010, 14:24

Dua ta dini se mjaftojn ofendimet deri ketu, ne te kunderten patjeter se do psoi dikush !
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13625
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua ta dish...

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Sat 22 May 2010, 14:48

E kishit paralajmerimin, kete here po e editoi, heren tjeter do fshihet e tera , por ndodh qe do fshihet edhe dikush prej forumit fare. Mund ta vazhdoni pjesemarrjen tuaj ne forum duke i ik polemikave ofenduese me njeri tjetrin .

(Interesant )
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10615
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua ta dish...

Mesazh nga Vizitor prej Sat 22 May 2010, 15:41

Dua te dish qe njerezit qe hyne ne jeten e te tjerve nuk jan asgje pervec mbeturina te shoqerise.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua ta dish...

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 22 May 2010, 18:33

dua te dish se njeriu iken aty ku fryen era edhe interesi

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17358
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua ta dish...

Mesazh nga Arjana prej Sat 22 May 2010, 19:06

dua ta dish se ndryshimin e kuptove ti ne vetvete,kjo sdo te thote se e kuptuan e te tjeret
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14797
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua ta dish...

Mesazh nga Vizitor prej Sat 22 May 2010, 19:09

Dua ta dish se je shoqja ime dhe te kam motrushe te pa harrushme te kam shum xhan ana.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua ta dish...

Mesazh nga Arjana prej Sat 22 May 2010, 19:14

dua ta dish se vleresoj miqesine tende e te kam shum xhan e un llokume
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14797
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua ta dish...

Mesazh nga Kotelja prej Sun 23 May 2010, 23:51

Dua ta dish se lekundjet e tua pa takt te zhveshin nga veli i te qenit femer e zgjuar.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13662
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua ta dish...

Mesazh nga princi prej Sun 23 May 2010, 23:54

dua ta dishh se ska shoqeri te verte
avatar
princi

Postime : 299
Kyējet nė forum : 9500
Regjistruar mė : 29/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua ta dish...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi