» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

10 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 10 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Nė konservė gjeti pjeshkėn me “fytyrė djalli”

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Nė konservė gjeti pjeshkėn me “fytyrė djalli”

Mesazh nga Vizitor prej Wed 12 May 2010, 15:06

Nė konservė gjeti pjeshkėn me “fytyrė djalli”

Njė grua nga Zelanda e Re, Wendy McMahon hapi nė shtėpinė e saj konservėn me pjeshka, pa
menduar se kjo do t’i sillte ndonjė shqetėsim. Megjithatė u gabua. Kur pa se nė njėrėn prej pjeshkave ishte gravuar njė fytyrė, mbeti e tmerruar.

“Fytyra e djallit”, siē e quajti ajo, e shikonte me ngulm atė, me dy vrima qė
dukeshin si sy, me hundė dhe buzė nė tė cilat shiheshin edhe dhėmbėt.
Fotografinė e pjeshkės e publikoi nė internet dhe shkroi: “Kam menduar, Zoti
im, a ėshtė kjo fytyrė? Kjo mė ka tmerruar”.
Prodhuesit e kėtyre konservave me pjeshka nga kompania Safeway Traders Ltd e
siguruan zonjėn McMahon se prodhimi nė Kinė ėshtė i automatizuar dhe ėshtė e
pamundur qė njė pjeshkė e vetme t’i ketė shpėtuar kontrollit, shkruan “Sky
News”.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi