» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

15 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 15 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Me lendove

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Me lendove

Mesazh nga SamkaQika prej Tue 11 May 2010, 00:36

Me
lendove me nji menyre teper te ashpert,ku edhe vet nuk mund ta
paramendosh cfare dhembje i dhe zemres sime .E dij ti ndoshta ndijen
kenaqsite kuash me ndenjat e mija dhe te me lendosh vazhdimisht,por
ndenjat e mija per dashurij ngadal,po shuhen,e njdenjat e urejtes sapo
lindin .As vet nuk e dij ,ndoshta nuk dua te te urej .Ti ,ti per mua
ishe gjeja me e rendesishme ne bote.Te doja teper.por si dhurat fitova
"Dashurin e rejshme .C,do dit e bej pytje vetes ku kam gabuar.Mos vall
gabova se u dashurova ne ty?Te lutem ,me trego c,far duhet te bej qe te
te harojjjj e te ndalem se dashuri......E dij per ti nuk ashte e
randesishme mendimi im dhe ndenjat e mija per ti . Por mos u genjej e
mos mendo se do te te dua per gjithmon .Do ta gjej ate qe me don dhe
respekton ,e tij nuk besoj qe do te gjesh ndonje ,qe do te doje ashtu
sic te desha une tyyyyyyy ...
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9112
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me lendove

Mesazh nga Naki prej Tue 11 May 2010, 01:09

SamkaQika shkruajti:Me
lendove me nji menyre teper te ashpert,ku edhe vet nuk mund ta
paramendosh cfare dhembje i dhe zemres sime .E dij ti ndoshta ndijen
kenaqsite kuash me ndenjat e mija dhe te me lendosh vazhdimisht,por
ndenjat e mija per dashurij ngadal,po shuhen,e njdenjat e urejtes sapo
lindin .As vet nuk e dij ,ndoshta nuk dua te te urej .Ti ,ti per mua
ishe gjeja me e rendesishme ne bote.Te doja teper.por si dhurat fitova
"Dashurin e rejshme .C,do dit e bej pytje vetes ku kam gabuar.Mos vall
gabova se u dashurova ne ty?Te lutem ,me trego c,far duhet te bej qe te
te harojjjj e te ndalem se dashuri......E dij per ti nuk ashte e
randesishme mendimi im dhe ndenjat e mija per ti . Por mos u genjej e
mos mendo se do te te dua per gjithmon .Do ta gjej ate qe me don dhe
respekton ,e tij nuk besoj qe do te gjesh ndonje ,qe do te doje ashtu
sic te desha une tyyyyyyy ...

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18721
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me lendove

Mesazh nga anea prej Tue 11 May 2010, 08:29

Dashuri moj dashuriiiii .... i mjere eshte ai qe nuk te ka ty....
avatar
anea

Shteti : prishtine
Postime : 147
Kyējet nė forum : 8799
Regjistruar mė : 02/03/2010
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me lendove

Mesazh nga Katilja prej Tue 02 Jul 2013, 19:36

Dashurija ka nje frik
Dshurija nuk mendon ne gjdo qast te kerkon
Dashurija nuk preket por ndjehtet
vetem me ........

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6733
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me lendove

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi