» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ndėrron jetė tragjikisht kėngėtari Muhamed Suma

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Ndėrron jetė tragjikisht kėngėtari Muhamed Suma

Mesazh nga Vizitor prej Mon 03 May 2010, 23:26

Ndėrron jetė tragjikisht kėngėtari Muhamed Suma
Nė njė aksident trafiku, nė moshė 20-vjeēare ka ndėrruar jetė kėngėtari nga Shkupi, Muhamed Suma, bėn tė ditur portali Zhurnal.
Aksidenti tragjik ndodhi kur automjeti i tij ėshtė pėrplasur nė shtyllėn
elektrike,ndėrsa nuk dihen shkaqet se si erdhi deri tek aksidenti, dhe pritet qė
policia tė informojė pasi tė pėrfundojė hetimin.Suma rrjedh nga njė
familje artistėsh, ndėrsa ėshtė fitues i disa ēmimeve
muzikore nė Maqedoni. Ai para tre vitesh ishte fitues i “Nota Fest” me njė kėngė
qėu bė hit dhe pushtoi zemrat e fansave tė tij. Po ashtu, me kėngėn “Bota
sillet” ai la gjurmė nė festivalin Top Fest, duke u bėrė njėri ndėr
mė tė dėgjuarit dhe tė dashurit e tė rinjve

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi