» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

13 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 13 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


VIP Shpija – Fitojnė Thuprat dhe Bertani

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

VIP Shpija – Fitojnė Thuprat dhe Bertani

Mesazh nga Vizitor prej Sun 02 May 2010, 11:26

Grupi i ashtuquajtur
‘Thuprat’ (Vedati, Mensuri dhe Osmani) dhe Bertan Asllani janė
fitues tė edicionit tė parė tė VIP Shpija, pas njė aventure qė zgjati
plot njė muaj.

‘Thuprat’ tė pėrbėrė nga tre anėtarėt
e Stupcave, me humorin dhe atraksionin
e treguar ndaj spektatorit
fituan dashurinė e tyre pėr tė qenė njėri nga dy
fituesit e
ēmimit tė madh.Krahas humorit, nuk mungoi as kėnga dhe as kultura
e shfaqur nė raport me banorėt, pasojė e sė cilės ishte dhe triumfi
i Bertan Asllanit.Kėshtu, edicioni i parė i VIP Shpija pėrmbyllet me
sukses, natyrisht, me shpresė se do tė shohim njė VIP Shpija tė
re
me fytyra tė reja nė tė
ardhmen.
Banorėt pjesėmarrės nė kėtė
shou
ishin: Thuprat (Vedati, Osmani &
Mensuri), Bertan Asllani,
Rozana
Radi, Fatos Kryeziu, Drenusha Latifi, Kastro
Zizo, Big Mama,
Agim
Gėrguri, Rezarta Shkurta dhe Afroviti Goge. /vipshpijaVizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi