» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Windows Live pėr iPhone

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Windows Live pėr iPhone

Mesazh nga Vizitor prej Sat 01 May 2010, 15:47

Windows Live pėr iPhone

Sė shpejti nė iPhone nėpėrmes MSN-it do
tė mund tė bisedonim duke shfrytėzuar aplikacionin origjinal tė kompanisė
Microsoft.

Qysh nė muajin dhjetor tė vitit tė kaluar ishte paralajmėruar se Microsoft po
planifikonte tė pėrgatis aplikacionin Live Messenger pėr celularin e
popullarizuar iPhone tė Apple, e sot nė portalin e njohur teknologjik Neowin
janė publikuar edhe fotografitė e para tė aplikacionit duke punuar.
Microsoftit klientin e iPhone pėr protokollin e popullarizuar tė
komunikimit tė ēastit do tė mund ta provonim qysh nė muajin qershor, si pjesė e
paketės Windows Live Wave 4, derisa ‘nafakalitė’ e rrallė do ta kenė rastin qė
kėtė ta bėjnė gjatė majit, brenda njė numri tė kufizuar tė testuesve.
Windows Live Messenger pėr iPhone mundėson ndarjen e fotografive, komunikim
ēasti dhe kanale sociale pėr pėrdoruesit

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi