» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Google tėrheqė vėrejtjen pėr softuerė tė rrejshėm

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Google tėrheqė vėrejtjen pėr softuerė tė rrejshėm

Mesazh nga Vizitor prej Sat 01 May 2010, 15:34

Google tėrheqė vėrejtjen pėr softuerė tė rrejshėm

Softuerėt e rrejshėm kundėr viruseve tė cilėt infektojnė kompjuterėt me kode dashakeqe janė njė kėrcėnim nė rritje, thuhet nė studimin e kryer nga kompania prestigjioze Google.
Analiza e kėsaj kompanie e cila ka pėrfshirė 240 milionė faqe tė internetit
gjatė 13 muajve tė fundit ka dėshmuar se anti-viruset e rrejshme pėrbėjnė rreth
15 pėr qind tė softuerit tė vet dashakeq.
Cyber kriminelėt mashtrojnė njerėzit tė shkarkojnė programe duke i bindur
pėrdoruesit se kompjuterėt tanė janė tė infektuar me virus. Pasi qė tė
instalohet njė herė ky softuer mund tė vjedh tė dhėnat e pėrdoruesve dhe tė
shtyjė pronarin tė paguaj pėr regjistrimin e produktit tė rrejshėm. Ajo qė ėshtė
mė shqetėsuesja nė tėrė kėtė muhabet ėshtė se pas kėtyre kėrcėnimeve pėr
regjistrim tė anti-virusit tė rrejshėm ata pranojnė tė paguajnė.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi