» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

13 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 13 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Dashurojmė Pamjen apo Njeriun?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Dashurojmė Pamjen apo Njeriun?

Mesazh nga Gjimnazistja prej Fri 30 Apr 2010, 19:04

C'mendim keni ju, cdo njeri terhiqet edhe nga pamja e jashtme, pavaresisht se sa zgjat kjo terheqje, por c'ndodh me pas, dashurojme pamjen apo njeriun?

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10625
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashurojmė Pamjen apo Njeriun?

Mesazh nga bora prej Sat 01 May 2010, 00:37

varet me persona dikush pamjen e dikush njeriun
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10192
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashurojmė Pamjen apo Njeriun?

Mesazh nga Arjana prej Sat 01 May 2010, 02:11

fillimisht pamjen besoj une,pastaj njeh karakterin e fillon te terhiqesh e me shume
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14533
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashurojmė Pamjen apo Njeriun?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 16 May 2010, 12:48

Pamjen na e dhuroj zoti ,keta qė jemi jemi por do tė thoja dashurojm njeriun qė ka vlera qė ka shpirt e zemre njeriu.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashurojmė Pamjen apo Njeriun?

Mesazh nga Mirja prej Sun 16 May 2010, 14:01

Njeriun kishe
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 10860
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashurojmė Pamjen apo Njeriun?

Mesazh nga Arjana prej Sun 16 May 2010, 16:22

thjesht dashurojm njeriun me gjithcka qe ka siper tij
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14533
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashurojmė Pamjen apo Njeriun?

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 16 May 2010, 16:29

me pak fjale dashurojme njeriun ,,po ka edhe nga ata qe bien ne dashuri nga pamja e njeriut

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17094
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashurojmė Pamjen apo Njeriun?

Mesazh nga Arjana prej Sun 16 May 2010, 16:31

e sa e njeh si karakter zhgenjehet shpesh here,se sdo te thot te jete i bukur dikush te kete e karakter
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14533
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashurojmė Pamjen apo Njeriun?

Mesazh nga summer spell prej Sun 16 May 2010, 16:51

Normal qe njeriun .. por qe 1% shikohet dhe pamja Smile

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11420
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashurojmė Pamjen apo Njeriun?

Mesazh nga Naki prej Sun 16 May 2010, 17:01

Mendimi im personal duhet te jete 50% : 50% njeri dhe pamja sepse asnjera pa tjetren nuk shkon. Te perkryer nuk ka as mos u mundoni ta gjeni

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18736
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashurojmė Pamjen apo Njeriun?

Mesazh nga princi prej Sun 16 May 2010, 22:16

te dyja bashkk
avatar
princi

Postime : 299
Kyējet nė forum : 9236
Regjistruar mė : 29/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashurojmė Pamjen apo Njeriun?

Mesazh nga Mirja prej Sun 16 May 2010, 22:30

Su kan keq mej pas te dyjat
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 10860
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashurojmė Pamjen apo Njeriun?

Mesazh nga Besi prej Mon 17 May 2010, 13:49

Keto shkojne paralele njera me tjetren.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10406
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashurojmė Pamjen apo Njeriun?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 17 May 2010, 13:55

Asnjeren, dashurojme ndjenjen.Kete na e ben te mundur nje person i gjinise se kundert ose dhe i gjinise se njejte.Thjesht personi qe kemi perballe eshte subjekti.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashurojmė Pamjen apo Njeriun?

Mesazh nga Interesant prej Mon 17 May 2010, 14:05

Fillimisht duhet te dim se cfar eshte dashuria, e kur kuptojme dashurine do kuptojme se keto te dy vecori jane forcim i njera tjetres, me ndjenjen e brendshme !
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13361
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashurojmė Pamjen apo Njeriun?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 17 May 2010, 14:08

Interesant kur dashuron e ben ne emer te dashurise cdo gje.Jep dhe merr sepse ne kete menyre frymon dashurine.Partner nderron cdo dite nese do dhe te terheq pamja ose ka nje bote te pasur, ose nje bote te varfer , por dashuria nuk sillet rreth ketyre.Ajo ndodhet brenda teje.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashurojmė Pamjen apo Njeriun?

Mesazh nga princi prej Mon 17 May 2010, 14:35

te dyjaaa
avatar
princi

Postime : 299
Kyējet nė forum : 9236
Regjistruar mė : 29/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashurojmė Pamjen apo Njeriun?

Mesazh nga Bruneta prej Mon 17 May 2010, 20:57

Pak pamjen e shume njeriun

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12502
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashurojmė Pamjen apo Njeriun?

Mesazh nga Dardania prej Sat 08 Feb 2014, 23:56

Pamja esht sa per Syrin.... Nese Vertet Dashurojm.... Do ta Dashurojm at Person sic esht .... Ta duam anen Negative dhe Pozitive.... Thjesht ashtu sic esht e bukura e Njeriut mbetet ne Shpirt Pergjithmon qe nuk ndryshon kurr Pamja e Jashteme esht per nje Koh dhe me von Ndryshon.... Por Shpirti i Njeriut mbetet per Jet....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2129
Kyējet nė forum : 10958
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashurojmė Pamjen apo Njeriun?

Mesazh nga Katilja prej Mon 17 Feb 2014, 15:46

shumica sot duan pamjen jo njeriun

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6748
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashurojmė Pamjen apo Njeriun?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi