» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

16 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 16 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Genta nuk mohon mundėsinė e pozimit nudo?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Genta nuk mohon mundėsinė e pozimit nudo?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 28 Apr 2010, 16:20

Genta nuk mohon mundėsinė e pozimit nudo?
Kėngėtarja Genta Ismajli, e cila po merr pjesė nė spektaklin “Dancin With the Stars Albania”, ka thėnė se nėse shpallet fituese e kėtij shou, atėherė njė pjesė tė konsiderueshme tė parave do t’ua dhurojė familjeve qė vuajtėn nga pėrmbytjet nė Shkodėr.
Duke folur pėr Bluetooth, veē tjerash, Genta ka folur edhe pėr ėndrrėn e saj qė nė tė ardhmen tė jetė pjesėmarrėse nė Eurovision.
“Dua shumė tė marr pjesė nė ‘Eurosong’, kam bindjen qė do tė pėrfaqėsoja ashtu siē e meritojnė Shqipėria edhe Kosova”, citohet tė ketė thėnė kėngėtarja kosovare.
Ndėrkohė,ajo nuk ka mohuar mundėsinė pėr tė pozuar nudo nė tė ardhmen.“Jam mė se e bindur qė nėse nė njė tė ardhme do tė realizoj njė set tė tillė,do tė kėrkoj objektivin e tė mrekullueshmit Fadil Berisha”, ka thėnė Genta

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Genta nuk mohon mundėsinė e pozimit nudo?

Mesazh nga Besi prej Wed 28 Apr 2010, 23:27

Hajt se ka cka me tregu... Smile
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10289
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi