» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

18 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 18 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Teuta dhe Blero u bėnė prindėr

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Teuta dhe Blero u bėnė prindėr

Mesazh nga Vizitor prej Wed 28 Apr 2010, 16:19

Teuta dhe Blero u bėnė prindėr
Aktorja e mirėnjohur Teuta
Krasniqi dhe kėngėtari i muzikės r’n’b
Blero, kanė mirėpritur sot fėmijėt e parė tė tyre.
Lajmin e ka bėrė tė ditur
vetė kėngėtari me anė tė njė mesazhi tė postuar nė faqen e tij nė
Facebook.
“Sot ėsht dita ma e LUMTUR e imja nė jetės time Smile Unė dhe Teuta u bekuam dhe

u bėmė prindėr tė njė bukuroshje tė vogėl Smile”, ka shkruar Blero nė faqen e tij.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi