» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

13 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 13 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


SERIA A/ Roma hap fals drejt titullit, mundet 1-2

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

SERIA A/ Roma hap fals drejt titullit, mundet 1-2

Mesazh nga Geri prej Sun 25 Apr 2010, 23:02


Roma
ka bėrė njė hap fals nė luftėn pėr titullin e Serie A, pasi ėshtė
mposhtur nė Olimpico nga Sampdoria, me rezultat 1-2, pėr tė mbetur nė
vendin e dytė, me dy pikė mė pak se lideri Inter qė do t’i prijė sėrish
Kampionatin italian. Kapiteni legjendar Francesco Totti kaloi vendasit
nė epėrsi (14’), kur pas njė pasimi tė Mirko Vucinic, shėnoi me kėmbėn e
majtė, dhe me epėrsi minimale tė Giallorossėve pėrfundoi pjesa e parė.
Megjithatė
nė pjesėn e dytė gjenovasit barazuan. Ishte Giampaolo Pazzini, i cili
pranoi njė krosim tė bukur tė Antonio Cassanos, pėr tė baraspeshuar
ndeshjen (52’).
I njėjti lojtar u pėrkujdes pėr t’ia pėrkeqėsuar
punėt Romės, duke shėnuar edhe golin e dytė dhe tė fitores pėr
Sampdorian, pesė minuta pa pėrfunduar koha e rregullt.
Kjo humbje e
sheh Romėn nė pozitėn e dytė kur kanė mbetur edhe tre xhiro pėr t’u
zhvilluar. Ndėrkohė, Sampdoria mban vendin e katėrt me dy pikė mė shumė
se Palermo, pėr tė shpresuar qė sezonin e ardhshėm tė luajė nė Ligėn e
Kampionėve. /Telegrafi/
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15690
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: SERIA A/ Roma hap fals drejt titullit, mundet 1-2

Mesazh nga Vizitor prej Sun 25 Apr 2010, 23:02

Na zhgenjeu

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: SERIA A/ Roma hap fals drejt titullit, mundet 1-2

Mesazh nga Besi prej Sun 25 Apr 2010, 23:03

Geri ngushllime per titullin. Very Happy
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10406
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: SERIA A/ Roma hap fals drejt titullit, mundet 1-2

Mesazh nga Geri prej Sun 25 Apr 2010, 23:29

Besi shkruajti:Geri ngushllime per titullin. Very Happy
Arla na ka bo me lot ne sy kjo humbje

Po besi ngushellime mire thuaj,nuk me bojn duart per per asnji gje,smund tu dal me shokve te mi Interista para pasi mund te degjoj lloj e soj llafesh kishem 23 jav pa humbje kjo e sotmja ish nji goditje tmerresisht e madhe per Romen tone te dashur.
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15690
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: SERIA A/ Roma hap fals drejt titullit, mundet 1-2

Mesazh nga Besi prej Tue 27 Apr 2010, 00:35

Geri ngushllime mendova per humbjen dhe jo per titullin.Matematikishte ekzistone mundesia dhe kur kesaj t'i shtojme mrekullin,gjithecka eshte e hapur.Mos harro se Interin e pret nje ndeshje ne kete mes jave,ku mundesit jane te medhaja se nga kjo ndeshje pervec se te humbe,gjithashtu edhe te pesoj debakel dhe te c'orientohet dhe mos te vij ne vete deri ne shtator Very Happy
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10406
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: SERIA A/ Roma hap fals drejt titullit, mundet 1-2

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi