» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

13 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 13 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Labinot Tahiri me album dhe videoklip tė ri

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Labinot Tahiri me album dhe videoklip tė ri

Mesazh nga Vizitor prej Sat 24 Apr 2010, 11:57

Labinot Tahiri me album dhe videoklip tė ri
Kėngėtari
Labinot Tahiri vazhdon me projektet e reja muzikore. Ai tani sapo ka
pėrfunduar albumin e tij tė fundit, i cili do tė nxirret nė treg gjatė javės se ardhshme.

Albumi titullohet “Pa drejtėsi nė dashuri”, dhe ka 12 kėngė me disa zhanre
muzikore, raporton e pėrditshmja “Kosova Sot”.Labi nė kėtė album ka bashkėpunuar me Avni
Qailin,Ilir Beranin,Virusin, Ardian Kastratin, Shkumbin Azizin, Gaboron etj.
“Ėshtė njė album mė kėngė tė pėrgatitura mirė dhe kuptimplota. Kam bashkėpunuar me krijues tė shumtė nė mėnyrė qė
albumi tė del sa ma kualitativ, dhe njėherit shpresoj te pėlqehet nga publiku”, ka thėnė Labi .

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi