» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

19 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 19 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Mihrije Braha me emision tė ri

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Mihrije Braha me emision tė ri

Mesazh nga Vizitor prej Sat 24 Apr 2010, 11:55

Mihrije Braha me emision tė ri
Kėngėtarja kosovare, Mihrije Braha, ka marrė pėrgjegjėsinė e drejtimit tė njė emisioni te cilin do ta udhėheqė vet ajo, e qė do tė emėrohet “Female”.
Dukeqenė feministe, ajo nuk ka dėshirė qė tė tingėllojė vetėm e tillė, ajo
thjeshtdėshiron qė tė gjitha grave dhe vajzave tė suksesshme, tė profesioneve
tėndryshme, t’u jepet mundėsia tė rrėfejnė nė ekranin televiziv, sukseset,
sfidat, dėshirat, pasionet, vėshtirėsitė e jetės qė ato i kanė percjellė deri ne ditėt e suksesit tė tyre.Veē kėsaj, nė
emisionin e saj ka edhe muzikė live, herė duke kėnduar
vetė, e herė duke ftuar ndonjė kėngėtar/e nga estrada kosovare.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi