» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

14 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 14 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


A do benit seks me nje njeri qe sapo e keni njohur?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

A do benit seks me nje njeri qe sapo e keni njohur?

Mesazh nga SamkaQika prej Wed 21 Apr 2010, 21:41

hajt tregoni a kishi ber seks me nje Femer/Djal te pa Njohur???


une per veti Nuk po thm niher as gja po pres qka po shkruni Ju hahaaha

Mos te ju vjen mbare folni hahaahhaha
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 8944
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A do benit seks me nje njeri qe sapo e keni njohur?

Mesazh nga Besi prej Wed 21 Apr 2010, 21:47

Cka ka te keqe?
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10223
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A do benit seks me nje njeri qe sapo e keni njohur?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 21 Apr 2010, 21:52

Po nese do me sillte uri seksuale ai person.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A do benit seks me nje njeri qe sapo e keni njohur?

Mesazh nga GISHTEZA prej Wed 21 Apr 2010, 22:56

hahhahahha ki kujdes
nga te panjohurit se kane shume mister ne vete

firma.................................................................................................................................................................................
.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ GISHTEZA ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 11764
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A do benit seks me nje njeri qe sapo e keni njohur?

Mesazh nga Besi prej Wed 21 Apr 2010, 22:57

Arla shkruajti:Po nese do me sillte uri seksuale ai person.

Edhe nese jeni ne dijeni se eshte me AIDs?
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10223
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A do benit seks me nje njeri qe sapo e keni njohur?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 21 Apr 2010, 22:57

Gishteza do zgjidhja misterin hahahha

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A do benit seks me nje njeri qe sapo e keni njohur?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 21 Apr 2010, 22:58

Besi shkruajti:
Arla shkruajti:Po nese do me sillte uri seksuale ai person.

Edhe nese jeni ne dijeni se eshte me AIDs?

Fakti qe eshte i panjohur nuk do me lejonte ta dija kete.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A do benit seks me nje njeri qe sapo e keni njohur?

Mesazh nga Besi prej Wed 21 Apr 2010, 23:00

Arla shkruajti:
Besi shkruajti:
Arla shkruajti:Po nese do me sillte uri seksuale ai person.

Edhe nese jeni ne dijeni se eshte me AIDs?

Fakti qe eshte i panjohur nuk do me lejonte ta dija kete.

Supozojme se nga ato tre fjale qe nderroni,jane keto "jam me AIDS"!
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10223
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A do benit seks me nje njeri qe sapo e keni njohur?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 21 Apr 2010, 23:01

Sa bukur e ke parashtruar, dhe tre fjalet e mia do ishin: une e dua jeten

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A do benit seks me nje njeri qe sapo e keni njohur?

Mesazh nga GISHTEZA prej Wed 21 Apr 2010, 23:02

perdoni mjete mbrojtese ne fillim
pastaj kjo eshte dhe pjese e misterit

firma.................................................................................................................................................................................
.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ GISHTEZA ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 11764
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A do benit seks me nje njeri qe sapo e keni njohur?

Mesazh nga Bruneta prej Tue 08 Jun 2010, 20:18

Po more pse te mos beje

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12319
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A do benit seks me nje njeri qe sapo e keni njohur?

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 08 Jun 2010, 22:38

Varet situata ne cfar situate ndodhesh ato momente

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16911
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A do benit seks me nje njeri qe sapo e keni njohur?

Mesazh nga Erisa prej Tue 08 Jun 2010, 22:43

Varet mbas sa gotash mund te ndodhe
avatar
Erisa
Admin

Shteti : Albania
Postime : 300
Kyējet nė forum : 8541
Regjistruar mė : 01/06/2010
Profesioni : Ekonomi / Financ

http://www.hapesira.forumotions.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A do benit seks me nje njeri qe sapo e keni njohur?

Mesazh nga Arjana prej Wed 09 Jun 2010, 01:06

nese e deshiroja si mashkull,me terhiqte ndoshta e pranoja
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14350
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A do benit seks me nje njeri qe sapo e keni njohur?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi