» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

14 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 14 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ē'far ka tė re?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Ē'far ka tė re?

Mesazh nga ActionCode prej Tue 20 Apr 2010, 21:12

E hapa kete tem duke pasur parasysh se do kem ndonje lajm te ri


Tema modifikuar nga Klea

Shpresoj mos te keqkuptohesh
avatar
ActionCode

Postime : 130
Kyējet nė forum : 8479
Regjistruar mė : 18/04/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē'far ka tė re?

Mesazh nga Aristogata prej Tue 20 Apr 2010, 22:16

nga un qetsi fare njeher vap

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 9988
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē'far ka tė re?

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 20 Apr 2010, 22:57

Tema u modifikua me rrespekt Klea Love

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16911
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē'far ka tė re?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 20 Apr 2010, 23:16

se kam motren Webmastere ku ka me qen me e re se ajo

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē'far ka tė re?

Mesazh nga Geri prej Tue 20 Apr 2010, 23:21

Kujdes permbajuni temes, dhe kur hapet nje teme e re se paku vendoseni emrin e titullit si i ka hije

Shkrimet qe ishin jasht temes u fshien nga Administratori Interesant
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15507
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē'far ka tė re?

Mesazh nga Arjana prej Wed 21 Apr 2010, 00:24

cfare ka te re e perse sherben kjo teme
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14350
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē'far ka tė re?

Mesazh nga Interesant prej Wed 21 Apr 2010, 09:38

Arjana shkruajti:cfare ka te re e perse sherben kjo teme

Ne kete teme je e lire te shkruash cfar do ti, don te thote te tregosh ndonje te re nga vetja , nga vendi ku jeton, nga te gjitha lamite e jetes pavarsisht cfare jane ato .
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13178
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē'far ka tė re?

Mesazh nga Arjana prej Wed 21 Apr 2010, 16:02

shum interesante kjo si teme interesant flm per shpjegimin
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14350
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē'far ka tė re?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 21 Apr 2010, 16:18

Do fejohem nje dite

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē'far ka tė re?

Mesazh nga Arjana prej Wed 21 Apr 2010, 16:33

she she dreqi fejohesh ti pa mua mi
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14350
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē'far ka tė re?

Mesazh nga Naki prej Wed 21 Apr 2010, 16:36

Une do jem djali i kerrit nese me ftoni

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18553
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē'far ka tė re?

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 21 Apr 2010, 17:17

un jam ne kine

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16911
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē'far ka tė re?

Mesazh nga Interesant prej Wed 21 Apr 2010, 17:18

Klea.Love shkruajti:un jam ne kine

pasi qenke atje , me blej nje pale qorape se atje ishin lire lal NeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13178
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē'far ka tė re?

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 21 Apr 2010, 17:19

hahahaha pse jo ore 3 euro bejne si i don se ka edhe market hahaha

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16911
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē'far ka tė re?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 21 Apr 2010, 17:22

Arjanashe she dreqi fejohesh ti pa mua mi
Qyqja ku fejohem un pa ty mi

Naki

Une do jem djali i kerrit nese me ftoni


SA TE RRITESH DHE PAK MO NAKI

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē'far ka tė re?

Mesazh nga Interesant prej Wed 21 Apr 2010, 17:24

Klea.Love shkruajti:hahahaha pse jo ore 3 euro bejne si i don se ka edhe market hahaha

Do e nxjerresh ti dhe transportin lal me 3 euro ketu ne Kosove i blej 6 pale , ndersa atje ne Kine jane te vogla se e kan kemben e vogel ndoshta mund ti marresh 12 pale NeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13178
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē'far ka tė re?

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 21 Apr 2010, 17:28

hahaha he ore se i bejne mbas numrit te komes sa e ke numrin ti se ti bejne ketu po he haha

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16911
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē'far ka tė re?

Mesazh nga Interesant prej Wed 21 Apr 2010, 17:29

Klea.Love shkruajti:hahaha he ore se i bejne mbas numrit te komes sa e ke numrin ti se ti bejne ketu po he haha

mu eshte ritur pak kemba, dhe kjo eshte gje e re tek une NeutralNeutralNeutral - numri perfundimtar per nje kembe 26 NeutralNeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13178
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē'far ka tė re?

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 21 Apr 2010, 17:31

hahahaha qenka numer femish ore edhe ti sa e kan kinezet atehere hahahaha numrin e kembes hahahaha

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16911
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē'far ka tė re?

Mesazh nga Interesant prej Wed 21 Apr 2010, 17:34

Klea.Love shkruajti:hahahaha qenka numer femish ore edhe ti sa e kan kinezet atehere hahahaha numrin e kembes hahahaha

varsisht ka cila ane i mat te del edhe numri NeutralNeutralNeutralNeutral, une mendoj se numri me i madh i tyre eshte 24 NeutralNeutralNeutralNeutralNeutralNeutral

Me e reja eshte qe e paskam mat keq kemben , si duket e paskam Dual Core 2x2.6 NeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13178
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē'far ka tė re?

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 21 Apr 2010, 17:39

hahahahahaha mate mire ore se na fute ne menime hahaha

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16911
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē'far ka tė re?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 23 Jun 2010, 17:47

Po behem gati per pushime, ndoshta dhe do fejohem

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē'far ka tė re?

Mesazh nga E Dashuruar prej Wed 23 Jun 2010, 19:02

Ohh shum ftohet

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 10999
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē'far ka tė re?

Mesazh nga Naki prej Wed 23 Jun 2010, 19:11

Razes i ka ra gripi ishalla po e merr me vete

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18553
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē'far ka tė re?

Mesazh nga E Dashuruar prej Wed 23 Jun 2010, 19:13

Ka vdekur naki e dini ju vec eshte si figur mbi tok hahahahaha

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 10999
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē'far ka tė re?

Mesazh nga Naki prej Wed 23 Jun 2010, 19:14

E Dashuruar shkruajti:Ka vdekur naki e dini ju vec eshte si figur mbi tok hahahahaha
Hhehehee a e din ate perrallen e moqme " Ujkut malin nuk ja ndalon kurr kush po ai kurr nuk ben zarar ne malin e vete "

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18553
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē'far ka tė re?

Mesazh nga E Dashuruar prej Wed 23 Jun 2010, 19:16

hahaha sa kam qesh se kisha mendjen me qesh

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 10999
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē'far ka tė re?

Mesazh nga Naki prej Wed 23 Jun 2010, 19:17

E Dashuruar shkruajti:hahaha sa kam qesh se kisha mendjen me qesh

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18553
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē'far ka tė re?

Mesazh nga bora prej Wed 23 Jun 2010, 22:13

martoj motren ne shtator vetem lek duhen hahahahaahahahh
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10009
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē'far ka tė re?

Mesazh nga Mirja prej Wed 23 Jun 2010, 22:17

Asgje niher
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 10677
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē'far ka tė re?

Mesazh nga Katilja prej Tue 25 Jun 2013, 14:48

qetesi cbehen kto antar kshu ka faj naki qe i ben moderator e adminna dembelat

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6565
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē'far ka tė re?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi