» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


“San Siro” plot pėr Interin qė kėrkon historinė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

“San Siro” plot pėr Interin qė kėrkon historinė

Mesazh nga Geri prej Tue 20 Apr 2010, 19:34


Ndeshja mė e pritur e gjysmėfinaleve tė Champions League mes Interit dhe Barcelonės ka
regjistruar nje rekord pėr stadiumin “San Siro” qė ka arkėtuar plot 4 milionė euro.

Zikaltėrit e trajnerit Mourinho do tentojnė tė hyjne nė histori pas disa dekadash duke kėrkuar
finalen, por pėrballė do kenė kampionėt e botės, lojtarin mė tė mirė nė
botė dhe skuadrėn me spektakolare tė planetit. Mision i pamundur? Jo pėr
trajnerin Mourinho qė i kuotoi tė dyja skuadrat me nga 50 % mundėsi.

Pėrsai pėrket formacionit vendas, duket se dyshimi i vetėm ėshtė mes
Milito-s e Balotelli-t me argjentinasin mė tė favorizuar. Guardiola nga
ana tjetėr mendon skemėn 4-2-3-1 me sulmin e pėrbėrė nga katėrshja
Keita-Messi-Pedro dhe Ibrahimovic.

Njė kuriozitet i kėndshėm nė prag tė kėsaj sfide ėshtė se presidenti Laporta ka ndjekur shembullin e
skuadrės, duke udhėtuar edhe ai me makinė nga Barcelona pėr nė Milano.
Ka shumė mundėsi qė nė fushėn e lojės tė zbresin dy vėllezėrit, Gabriel e
Diego Milito, tė cilėt do kryqėzojnė kėmbėt jo pak herė pasi njėri
ėshtė mbojtės dhe tjetri sulmues. Formacionet e mundshme
jane;

Inter (4-1-4-1): Julio
Cesar; Cordoba, Lucio, Samuel, Zanetti, Cambiasso, Maicon, Sneijder,
Stankovic, Eto'o, Milito.
Barcelona
(4-2-3-1): Valdes; Dani Alves, Puyol, Pique, Maxėell, Xavi, Busquets,
Pedro, Messi, Keita; Ibrahimovic.
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15558
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: “San Siro” plot pėr Interin qė kėrkon historinė

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 20 Apr 2010, 19:37

hahaha geri eshte afer shtepis time lol amon se ka plasur rremuja pa filluar akoma

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16962
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: “San Siro” plot pėr Interin qė kėrkon historinė

Mesazh nga Geri prej Tue 20 Apr 2010, 20:11

Forca Barca
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15558
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: “San Siro” plot pėr Interin qė kėrkon historinė

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 20 Apr 2010, 20:18

hahaha sa mire e ke thene

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16962
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: “San Siro” plot pėr Interin qė kėrkon historinė

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi