» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Mire se erdhe ActionCode

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Mire se erdhe ActionCode

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 18 Apr 2010, 13:07

Pershendetje yllo mire se erdhe ne kete shoqeri te urojme argetim te kendshem jam e sigurte qe do ndjehesh mire puc me rrespekt Klea.L

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16911
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe ActionCode

Mesazh nga ActionCode prej Sun 18 Apr 2010, 13:11

Pershendetje Klea flm shum per mirkpritjen 
I hope  te kaloi mir me juve  kiss
avatar
ActionCode

Postime : 130
Kyējet nė forum : 8479
Regjistruar mė : 18/04/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe ActionCode

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 18 Apr 2010, 13:40

skp yllo mire se erdhe

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16911
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe ActionCode

Mesazh nga Mirja prej Sun 18 Apr 2010, 13:41

Mir se erdhe ne mesin ton ActionCode

Pershendetje
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 10677
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe ActionCode

Mesazh nga Vizitor prej Sun 18 Apr 2010, 13:49

Mire se erdhe ne Forumin ton.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe ActionCode

Mesazh nga Vizitor prej Sun 18 Apr 2010, 14:25

Mir se erdhe i nderuar te uroj te ja kalosh sa ma mir ne mesin ton.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe ActionCode

Mesazh nga Naki prej Sun 18 Apr 2010, 14:26

ActionCode mire se erdhe

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18553
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe ActionCode

Mesazh nga Arjana prej Sun 18 Apr 2010, 21:36

mire se erdhe me ne fund edhe ti,te uroj argetim te kendshem
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14350
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe ActionCode

Mesazh nga ActionCode prej Mon 19 Apr 2010, 00:09

Mir se ju gjej te gjithve flm per Mirkpritje...?
avatar
ActionCode

Postime : 130
Kyējet nė forum : 8479
Regjistruar mė : 18/04/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe ActionCode

Mesazh nga Vizitor prej Mon 19 Apr 2010, 02:41

Mir se ke ardhur i Nderuari ActionCode te uroi argetim te kendeshem te kalosh me te gjith se bashku

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe ActionCode

Mesazh nga ActionCode prej Tue 20 Apr 2010, 23:17

Flm Per mirkpritjen e dashura Ardhmeria
avatar
ActionCode

Postime : 130
Kyējet nė forum : 8479
Regjistruar mė : 18/04/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe ActionCode

Mesazh nga Annika prej Tue 20 Apr 2010, 23:32

Pershendetje dhe mire se erdhe ne mesin ton ActionCode

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 14596
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe ActionCode

Mesazh nga ActionCode prej Tue 20 Apr 2010, 23:33

Mir se ju gjej e respektuara Annika
avatar
ActionCode

Postime : 130
Kyējet nė forum : 8479
Regjistruar mė : 18/04/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe ActionCode

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi