» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

19 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 19 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Sa ėshtė dashuria e lidhur me urrejtjen??

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Sa ėshtė dashuria e lidhur me urrejtjen??

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 13 Apr 2010, 16:59

Pyetja ime eshte se :Sa eshte Dashuria e lidhur me urrejtjen ???ka shumė lidhje,apo nuk ka aspak .
Qfar mendoni ju ???
Ti dashuron dike por nėse zhgenjehesh, ti do ta urresh me shumė se c'do njeri tjetėr ne kėtė botė.

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16962
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa ėshtė dashuria e lidhur me urrejtjen??

Mesazh nga Vizitor prej Tue 13 Apr 2010, 17:06

Ne ditet e sotme ai qe dashuron na ngjall menjehere dyshime dhe, ose e marrim per te lehte ose te pavlershem, ose e quajme te pasinqerte. Jemi te sigurte se askush nuk mundet te dashuroje me te vertete dike tjeter pa pasur qellime te tjera.
Vlerat e dashurise, si butesia, pergjegjshmeria, interesimi, fisnikeria dhe besimi jane syrgjynosur ne breterine e banalitetit dhe nuk perfillen, njekohesisht lind dhe urrejtja sepse nje zhgenjim ne dashuri do te thot nje vdekje pa kufom ,atehere mallkojm veten mallkojm dashurin urrejm veten dhe dashurin qe ja dhe njeriut te gabuar!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa ėshtė dashuria e lidhur me urrejtjen??

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Tue 13 Apr 2010, 18:15

per me dashuru njeriu duhet aj person me qen shum i sinqert sepse dashuria nuk eshte nje tregti ose mendjemadhsi po dashuria vjen nga thellesia e shpirtit, cdo dashuri e sinqert dhe pa interes ka sukses dhe lumturi.
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10219
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa ėshtė dashuria e lidhur me urrejtjen??

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi